Fun Cup: Slovakia Racing Akadémia s Peškom, Smržom a Černým!

Richard Karnok 1

Lukáš Pešek, Jakub Smrž a Jaroslav Černý. To je trojica skvelých motocyklových pretekárov, ktorí toho dosiahli veľa aj na svetových motocyklových podujatiach. Práve oni traja sa budú ako inštruktori tento rok starať o Vás výkonnostný rast v Slovakia Racing Akadémii, ktorá bude súčasťou podujatí Fun Cup.

Slovakia Racing Akadémiu pripravuje naša agentúra Slovakia Racing pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“. Navyše Pešek, Smrž a Černý sú zároveň zárukou toho, že akadémia pomôže zrýchliť aj profesionálnym pretekárom napríklad zo seriálov Alpe Adria a IMRC!

DÔLEŽITÁ JE KVALITA, NIE KVANTITA
Cieľom Slovakia Racing Akadémie nie je nabrať čo najviac motorkárov, ale skutočným záujemcom sa venovať s maximálnym úsilím o ich zlepšenie sa tak, aby mohli mať zo svojej jazdy radosť, pocit vyššieho bezpečia a zároveň jazdiť rýchlejšie. Preto bude počet účastníkov akadémie obmedzený!

DVE SKUPINY: ZAČIATOČNÍCI A POKROČILÍ
Dôležitým je rozdelenie záujemcov na začiatočníkov a pokročilých, čo dáva oveľa lepšiu možnosť pracovať s jednotlivcami podľa ich konkrétnych potrieb.

– na začiatočníkov čaká oboznámenie sa so základmi jazdy na okruhu, správnym sedením na motocykli, ideálnou stopou, plynulými prejazdmi zákrutami…
– pokročilí, kde radi privítame práve aj profesionálnych jazdcov napr. z Alpe Adrie či IMRC, sa dozvedia viac o teórii správneho jazdenia, bude monitorovaný ich spôsobu jazdy, odstraňovanie chybných návykov, zmena myslenia pri jazde, čoho cieľom je zrýchlenie jazdca…

MOŽNOSŤ DLHODOBEJ VÝUČBY
Pre tých, ktorí chcú v akadémii dosiahnuť čo najväčší rast s cieľom presadiť sa čo najvyššie v medzinárodných pretekárskych seriáloch, či pripraviť sa na dráhu profi pretekára, odporúčame zúčastniť sa čo najväčšieho počtu dní akadémie, v najlepšom prípade celej sezóny. V takomto prípade pre týchto záujemcov spolu s našimi inštruktormi pripravíme individuálny komplexný program.

TYPY MOTOCYKLOV
Účasť v akadémii je určená pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v jazde na motocykli, či už sú majiteľmi superšportu, cesťáka, naked bika, alebo cestného endura.

CENA AKADÉMIE A PLATBA
Keď sa chcete zúčastniť akadémie, musíte byť prihlásení v prvom rade do Fun Cupu, nie je možné prihlásiť sa len do akadémie. Nasledujúca cena za akadémiu sa Vám priráta k cene Fun Cupu.
Cena akadémie:
120,-€ / 1 deň
200,-€ / oba dni
V prihlasovacom formulári na konkrétny Fun Cup zaškrtnúť políčko, na ktorý deň (či oba dni) sa hlásite. Vzápätí sa Vám ponúkne možnosť vybrať si deň (či oba dni) pre akadémiu. Cena akadémie sa Vám priráta do výslednej sumy v automaticky vygenerovaných údajoch pre platbu.
Do akadémie sa dá prihlasovať len v predpredaji, platba na mieste nie je možná!
Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.
Registrovať sa na jednotlivé termíny môžete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/

BONUSY
Na jazdcov v akadémii samozrejme čakajú rovnaké bonusy ako na podujatiach Fun Cup, pričom sa môžu tešiť aj na viac fotografií či videozáznamov z akadémie, ale aj ďalší sprievodný program.

ROZPIS ÚČASTI INŠTRUKTOROV NA JEDNOTLIVÝCH PODUJATIACH
23.-24.05. Lukáš Pešek a Jaro Černý
08.-09.06 Jakub Smrž a Jaro Černý
06.-07.07 Lukáš Pešek a Jaro Černý
01.-02.08. Jakub Smrž a Jaro Černý
05.-06.09. Jakub Smrž a Jaro Černý

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

S pozdravom

Slovakia Racing Team

Jeden komentár k článku “Fun Cup: Slovakia Racing Akadémia s Peškom, Smržom a Černým!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *