Fun Cup: Informácie k sezóne 2016

Richard Karnok

srdečne Vás vítame v novej sezóne podujatí Fun Cup, ktoré pre Vás naša Agentúra Slovakia Racing organizuje už šiesty rok. Tento rok na Vás čaká šesť podujatí, všetky na okruhu Slovakia Ring.

Aj tentoraz sme pre Vás pripravili mnoho zaujímavého, počas podujatí si môžete kvalitne zajazdiť na bezpečnom okruhu, pričom v cene štartovného Vás čaká občerstvenie, transpondér, ešte viac zábavy, mimoriadne ceny pre najúspešnejších a nebudú chýbať ani krásne hostesky a možno aj preteky Endurance. Fun Cup sa bude v sezóne 2016 konať ako dvojdňové podujatia, v jednom prípade ako jednodňové.

V tomto čase s našimi partnermi pripravujeme zaujímavé odmeny pre najúspešnejších jazdcov, ktorí budú na stupňoch víťazov ocenení po každých pretekoch všetkých tried, teda A, B, C a D.

Navyše podľa najrýchlejších dosiahnutých časov dňa budú pohármi ocenené aj tri najrýchlejšie zástupkyne nežného pohlavia a podľa rovnakého kľúča budú na každom podujatí tiež pohármi ocenení aj motorkári s motocyklami špecifikácie Naked.

ZADELENIE DO SKUPÍN

Súčasťou podujatia Fun Cup sú vždy tréningy, kvalifikácie a preteky (prípadne vytrvalostné preteky – endurance), na ktorých budú jazdci zadelení do nasledovných skupín:

A – 1000 – Rýchli
B – 600 – Rýchli
C – Open – Pokročilí
D – Open – Začiatočníci

Do skupín sú jazdci rozdelení na základe skúseností a rýchlosti, takže v každej skupine sa nachádzajú rovnocenní jazdci. Skupina A-B je určená pre rýchlych jazdcov so skúsenosťami na okruhu. V ďalších skupinách sú jazdci s menšími skúsenosťami a pomalším časom alebo jazdia na okruhu prvýkrát. V prípade zrýchlenia sa jazdec automaticky preraďuje do rýchlejšej skupiny.

KALENDÁR PODUJATÍ FUN CUP 2016

  • 04. máj – Slovakia Ring
  • 23.-24. máj – Slovakia Ring
  • 08.-09. jún – Slovakia Ring
  • 06.-07. júl – Slovakia Ring
  • 01.-02. august – Slovakia Ring
  • 05.-06. september – Slovakia Ring

ŠTARTOVNÉ

Aj tento rok budete mať možnosť využiť zvýhodnený predpredaj, ktorý končí vždy 14 dní pred začiatkom podujatia. V tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na našom účte.

Štartovné:

Cena za 2-dňový Fun Cup: Predpredaj 190,-€ / Štandardná cena 220,-€

Cena za 1 deň Fun Cupu: Predpredaj 110,-€ / Štandardná cena 140,-€

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Vzorový časový harmonogram stiahnete tu:

  1. deň: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/CASAK-FUN-CUP-2016-1-den.pdf
  2. deň: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/CASAK-FUN-CUP-2016-2-den.pdf

SLOVAKIA RACING ACADEMY

Samozrejme, po Vašom veľkom záujme o Slovakia Racing Academy, pokračujeme s touto motoškolou aj v roku 2016. V súčasnosti pracujeme na tom, aby ste sa mohli zdokonaľovať opäť za čo najlepších podmienok s tými najlepšími motocyklovými pretekármi v našich končinách. Všetky potrebné informácie k akadémii Vám prinesieme už čoskoro.

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese spirkova@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 917 287 434.

www.slovakiaracing.sk

S pozdravom

Slovakia Racing Team