Dvojdňový májový Fun Cup na Slovakia Ringu bude aj s veľkou párty!

Richard Karnok

Hoci nás v piatok čaká prvý tohtoročný Fun Cup na Pannoniaringu, my Vás už teraz pozývame na prvé 2-dňové podujatie Fun Cup v tejto sezóne, ktoré bude zároveň zahájením Fun Cupovej sezóny na Slovensku. Uskutoční sa 4. a 5. mája na najdlhšom variante (č. 4) Slovakia Ringu a v prvý večer, teda 4.5., na Vás bude v rámci zahájenia čakať párty s bohatým programom, akú ešte Fun Cup nezažil!!! O tejto párty Vám neskôr prinesieme viac informácií.

ZADELENIE DO SKUPÍN
Aj tentoraz budú motorkári na podujatiach Fun Cup zadelení do skupín: A 1000 rýchli, B 600 rýchli, C pokročilí, D začiatočníci, teda podľa výkonnosti, čím zabezpečíme plynulosť jazdenia a bezpečnosť jazdcov na dráhe.

REGISTRÁCIA – ZVÝHODNENÝ PREDPREDAJ
Zvýhodnená cena platí do 25. apríla, kedy musíme evidovať Vašu prihlášku a aj úhradu na našom účte.
90,-€ / 1 deň (po tomto termíne platí štandardná cena 110,-€ / 1 deň)
160,-€ / 2 dni (po tomto termíne platí štandardná cena 180,-€ / 2 dni)
Registrovať sa môžete na tomto odkaze.
Na podujatí máte možnosť prenájmu boxu za 100,-€ / 1 deň.
Ako je u nás zvykom, v cene štartovného je transpondér, občerstvenie, ceny pre víťazov a Prize money a hostesky.

PRIZE MONEY
Aj tento rok sme pre Vás pripravili odmeny za umiestnenia na jednotlivých podujatiach, ale aj koncoročné losovanie o ceny. Ich prehľad nájdete tu…

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Časový harmonogram podujatia Fun Cup:
4. máj
5. máj

VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA
Vyhlásenie účastníka je potrebné vyplnené odovzdať pri registrácii na mieste.
Vyhlásenie účastníka stiahnete tu…

SLOVAKIA RACING AKADÉMIA S JAKUBOM SMRŽOM A JAROSLAVOM ČERNÝM
Pretekári, ktorí toho dosiahli veľa aj za hranicami našich krajín, boli už vlani inštruktormi Slovakia Racing Akadémie, ktorú pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravila agentúra Slovakia Racing s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“.
Dobrou správou je, že akadémia je tu pre motorkárov s rovnakými inštruktormi aj v roku 2015, pričom na záujemcov čaká niekoľko dôležitých noviniek. Smrž a Černý sú zároveň zárukou toho, že akadémia pomôže zrýchliť aj profesionálnym pretekárom napríklad zo seriálov Alpe Adria a IMRC!
Všetky najdôležitejšie informácie o akadémii nájdete na tomto odkaze…
Pokiaľ sa chcete prihlásiť v tomto termíne aj na akadémiu, tak pri zaškrtnutí políčka termínu Fun Cupu v registrácii sa Vám ponúkne možnosť prihlásiť sa aj práve do akadémie. Neváhajte, počet účastníkov je obmedzený!

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

Tešíme sa na Vašu účasť!

S pozdravom

Slovakia Racing Team