Dve stovky motorkárov si užili prvý letný Fun Cup

Richard Karnok

V dňoch 9. a 10. júla pripravila agentúra Slovakia Racing dvojdňový Fun Cup na Slovakia Ringu, ktorý využili nielen amatérski jazdci, ale aj profesionálni pretekári, ktorí brali podujatie ako ideálnu prípravu na podujatie medzinárodného šampionátu Alpe Adria, ktoré sa na slovenskom okruhu uskutoční v septembri.

Okrem množstva jazdenia jazdci využili aj tradičné bonusy od usporiadateľov, pričom ani tentoraz nechýbali zľavové kupóny za umiestnenia na ďalšie podujatia, občerstvenie a večerná Fun Cup párty s bohatým programom pre oči, uši aj žalúdky 🙂

Organizátori boli pripravení aj na nápor vysokého počtu záujemcov, ktorých bolo viac ako 200. Tak ako vopred sľúbili, do časového harmonogramu pridali jednu triedu navyše a zároveň predĺžili aj celkový čas jazdenia až do 19. hodiny, takže nikto z motorkárov nebol ukrátený o množstvo času stráveného na trati a navyše si mohol užívať jazdu bez toho, že by sa pohyboval na preplnenej dráhe. Keďže sa to jednoznačne osvedčilo, rovnako tomu bude bývať aj na ďalších Fun Cupoch.

Jazdcom naplno hralo do karát aj počasie, neprišlo ani k vážnym pádom na trati, a tak si všetci zúčastnení pochvaľovali vydarené podujatie.

O už tradičnú Slovakia Racing akadémiu sa staral Jaroslav Černý, slovenská pretekárska motocyklová jednotka, ktorý aj tentoraz mal čo dať nielen začínajúcim jazdcom, ale aj skúsenejším profesionálom.

Mnohí motorkári využili aj možnosť získať fotografie z podujatia priamo na mieste, ostatní si ich budú môcť už o niekoľko dní pozrieť a získať cez e-shop cez stránku organizátorov www.slovakiaracing.sk.

Výsledky z podujatia si môžete stiahnuť tu…

Ďalšie dvojdňové podujatie Fun Cup sa uskutoční 3. a 4. augusta opäť na Slovakia Ringu, kam ste všetci srdečne pozvaní!

Tlačová správa Slovakia Racing