Dve otázky pre slovenských pretekárov (20.)

Richard Karnok

V dvadsiatom pokračovaní našej ankety odpovedajú na otázky moto-akademik Adam Barus a päťnásobný majster Slovenska Igor Marinica.

1. Ako hodnotíte uplynulú sezónu?
2. Aké sú vaše plány a ciele pre rok 2013?

——————————————————————————————

Adam Barus, Junior Moto Academy (trieda MiniGP):

1. Uplynulú sezónu som si užil. Bola to totiž moja prvá sezóna, kde som sa naučil jazdiť na motorke :-). Myslím si, že táto sezóna mi dala strašne veľa. Keď si pomyslím, že som sa nevedel ani pohnúť z miesta… Proste bola super! Díky Laci, Pagy, Lubo a Norbi!

2. Na budúcu sezónu by som chcel pokračovať v triede MiniGP na stroji NSR50 v šampionáte kde pôjdeme aj do Maďarska a Čiech. Rozhodne sa teším na novú konkurenciu. Tiež som sa dozvedel, že budeme mať rovnocenné motorky takže to bude zaujímavejšie.

——————————————————————————————

Igor Marinica, MM SR a UEM Alpe Adria Championship (trieda Superstock 600):

1. Celá uplynulá sezóna bola pre mňa veľké trápenie. Bez tréningov a peňazí sa to robiť nadá. Výsledkom bolo, že som šiel horšie časy ako rok predtým. Takže celkovo som zo sezóny sklamaný, ale určite to prekonáva radosť v osobnom živote, pretože sa nám narodil syn.

2. Všetko čo sa týka budúcej sezóny záleží od množstva financií a času. Mám aj nápady ako zrýchliť motocykel, ale o tom všetkom je ešte predčasné hovoriť, keďže na to všetko treba práve financie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *