Dve otázky pre slovenských pretekárov (2.)

Richard Karnok

Druhým článkom pokračujeme v odpovediach našich pretekárov na otázky o predchádzajúcej a budúcej sezóne. Dnes sú na rade ďalší traja.

1. Ako hodnotíte uplynulú sezónu?
2. Aké sú vaše plány a ciele pre rok 2013?

——————————————————————————————

Martin Durdík, Vector Bily KM Romero (Yamaha R6 Dunlop Cup v Nemecku):

1. Minulú sezónu hodnotím z časti pozitívne. Bola to sezóna, kedy som mohol len prekvapiť nakoľko na tratiach, na ktorých som jazdil, som išiel prvýkrát v živote a v celkom slušnej konkurencii. Bola to pre mňa veľmi príjemná skúsenosť.

2. Sezóna 2013 je zatiaľ otvorená, určite sa to bude odvíjať od financií. Každopádne by som chcel troška porýchliť 🙂

——————————————————————————————

Roman Frühauf (Alpe Adria Championship a M SR 125 SP):

1. Páčila sa mi myšlienka Slovenského pohára, len škoda, že trieda 125 SP neprilákala viac účastníkov. Moje účinkovanie sa mi ani nechce hodnotiť, lebo to bolo… jedným slovom zlé. Nejako som sa nedokázal dostať do tempa. Neviem čo k tomu viac dodať…

2. A plány na 2013? Zostávam samozrejme v triede 125 SP, ale ostatné je otvorené. Uvidíme koľko pretekov zvládnem finančne.

——————————————————————————————

Aleš Kalman, Motošport Klub Unín (prírodné okruhy):

1. Uplynulú sezónu hodnotím z môjho pohľadu celkom dobre, na prvý rok na prírodných okruhoch to nebolo až také zlé, aj keď mohlo byť samozrejme aj lepšie nebyť viacerých technických problémov s nastavením motocykla.

2. Moje plány pre rok 2013 smerujú samozrejme hlavne na prírodné okruhy v kategórii 125 SP. A ciele? Vždy prísť v pretekoch do cieľa hlavne v zdraví a na čo najlepšom mieste.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *