Dve otázky pre slovenských pretekárov (18.)

Richard Karnok

Momentálne posledný diel série článkov s odpoveďami slovenských pretekárov uzatvárajú Pavol Mihalkovič a Roman Kurina.

V ankete na dve otázky odpovedalo 54 pretekárov alebo činovníkov a databáza mojich kontaktov je vyčerpaná. Pokiaľ sa ale chce ktokoľvek z jazdcov s nami podeliť s odpoveďami na tieto otázky, stačí ich zaslať na adresu karnok@motomedia.sk a odpovede budú určite zverejnené. Otázky sú stále tie isté:

1. Ako hodnotíte uplynulú sezónu?
2. Aké sú vaše plány a ciele pre rok 2013?

——————————————————————————————

Pavol Mihalkovič, Slovenský pohár CPM (trieda do 600 ccm):

1. Sezóna 2012 bola pre mňa niečím novým keďže som jazdil prvýkrát na 4-taktnej motorke a štartoval som v Slovenskom pohári. Určite je jazdenie na tejto motorke o veľa zložitejšie ako na 125-ke. Najzložitejšie preteky boli na Panoniaringu, kde som konečne zistil čo je to zísť z motorky unavený :-D. Najlepším podujatím bol druhý Slovakia Ring aj napriek tomu že som spadol, ale dosiahol som tu najlepší čas a po nevydarenom štarte som vedúcu skupinku jazdcov aj napriek tomu dobehol.

2. V tomto roku budem najskôr štartovať v M SR v triede 600 SSP, lebo v triede junior asi nebude dosť jazdcov.

——————————————————————————————

Roman Kurina, Motošport klub Unín, prírodné okruhy:

1. Sezóna 2012 nedopadla podľa mojich predstáv. Nebol čas na trénovanie a aj motorka bola po menších úpravách, takže sme ju v podstate celú sezónu testovali a dolaďovali.

2. V roku 2013 by som chcel veľa trénovať a dosiahnuť čo najlepší výsledok v Czech Road Racing Cupe v triede do 600 cm3 na Suzuki GSX R 600.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *