Detské motorky a skútre opäť na výstave Motocykel 2015

Richard Karnok

Agentúra Motosport Agency spolu spolu s Junior Moto Academy aj tento rok pripravila pre nádejné talenty, ale aj pre širokú motoristickú verejnosť, prezentačné jazdy počas výstavy Motocykel 2015, ktorá sa v marci uskutoční v bratislavskej Inchebe.

Nadšenci pre mládežnícke preteky sa už po štvrtýkrát predstavia so svojimi mladými talentami a technikou na parkovisku pred výstavnou halou počas výstavy v sobotu 14.marca 2015 od 11:00 do 16:00 hod. Ako už býva zvykom, budete vidieť nielen ukážky, ale budete mať aj možnosť zviezť sa na skútri. Na improvizovanom okruhu si budú môcť zajazdiť aj deti pod dohľadom skúsených trénerov z Junior Moto Academy.

Samozrejmosťou budú aj ukážky jazdy už skúsených borcov „absolventov JMA“ a ich skúsenejších kamarátov jazdiacich v rámci podujatí seriálu JUNIOR INTERNTIONAL MOTORCYCLE CHAMPIONSHIP, ktorý sa jazdí spoločne s českou a maďarskou federáciou už tretiu sezónu.

Tešíme sa na Vašu návštevu v sobotu na vonkajšej ploche ale aj  počas celej výstavy v stánku Slovenskej motocyklovej federácie.

Team Motosport Agency a Junior Moto Acacemy