Denis Kováč tretí v European Scooter Trophy

Richard Karnok

Posledné kolo európskeho seriálu pretekov skútrov sa malo konať vo Francúzsku, ale nakoniec sa uskutočniť nemohlo, a tak poradie v konečnom hodnotení určili už predchádzajúce preteky. Celkové tretie miesto v tohtoročnom seriáli vybojoval slovenský pretekár Denis Kováč.

Denis Kováč:

Posledné preteky, ktoré sa mali konať vo francúzskom Juvaincourte boli z dôvodu vážneho ochorenia majiteľa trate zrušené. Organizácia hľadala voľný termín na posledné preteky, ale nepodarilo sa ho nájsť. Sezóna sa skončila a výsledky boli finálne. V EUROPEAN SCOOTER TROPHY v kategórii Expert som skončil na 3. mieste so stratou 8 bodov na 2. miesto. Sezóna bola výborná, zo začiatku trošku problémy, ale ku konci to bolo skvele. Najväčšiu zásluhu na tomto výsledku ma Vladko Gudába, pretože v malej garážke v Čunove celý rok čaroval a dokázali sme držať krok s jazdcami ako Andrea Lukas, Stephane Monaya, Dustin Schnell, Carsten Schmitt. Vladko ďakujem a dúfam, že mi budeš pomáhať a čarovať aj naďalej
Pomaličky sa budeme chystať na ďalšiu sezónu. Chcel by som sa poďakovať aj ostatným partnerom, ktorí mi pomáhali počas sezóny.
Patek family, s.r.o,
Comacc stav Scootland,
MP reklama,
Marekovi Zimovi,
Maminke a frajerke Laurike.
Ciao #45

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *