David Hanzalík celkovým víťazom triedy Supertwin v ČR

Richard Karnok 23

Dňa 3.11.2012 sa uskutočnilo v Kyjove slávnostné vyhlásenie majstrov ČR pod hlavičkou ČSMS. Zo slovenských pretekárov na prírodných okruhoch zaznamenal obrovský úspech kopčiansky pretekár David Hanzalík.

David uspel v triede Supertwin, ktorá tento rok absolvovala na českých a slovenských okruhoch premiéru. Náš pretekár sa stal historicky prvým víťazom  seriálu tejto triedy v Českej republike. Za skvelej atmosféry v kyjovskom kultúrnom dome prebral pohár za tento fantastický  výsledok.

Vyhodnotenia sa tu dočkal aj TROLIGA BUS CUP trojdielny pohár na motodrómoch , ktorý taktiež poriadal český ČSMS a podporil bývalý československý pretekár Marián Troliga.Tento cup absolvoval dve zastávky na Automotodrome v Brne a jednu na našom Slovakia Ringu. Ani v tomto pohári sa David nestratil, keď v triede nad 600 ccm obsadil celkovo druhé miesto a takisto si odniesol pekný pohár.

23 komentárov k článku “David Hanzalík celkovým víťazom triedy Supertwin v ČR

  1. David je neskutečně nadaný jezdec.V príští sezoně se máme opět na co těšit,protože jeho priorita se směřuje na kubaturu 600ccm a v ní je každý rok co oběvovat.Dave jdi do toho po tlamě a těším se,že tu budu číst další tvé kurewsky dobré výsledky. Tvůůůůůj Mazlik 🙂

  2. Pekne Dave len tak dalej bola to nádherná sezóna len škoda tych pár pádov ale neodradilo ta to a spravil si nám peknú sezónu gratulujem ešte raz!!!

  3. hanzalík na hrad 🙂 gratulujeme a priatelom dakujeme za podporu a nepriatelom za to,že ta vybičovali k takýmto výkonom takže díky kopčaňáci, si hviezda nie len na sk ale i v čr. len tak ďalej davidku a nech sa darí aj v novom týme a nech su na teba hodní. vela štastia

  4. Gratulujeme lásko…..jsi prostě jednička <3 a v té další sezoně ať se daří a vytři všem závistivcum zrak…:D třeba ty změny, které tě čekají přinesou více šťestí a to jak v soukromí tak v motorkách..Hanzalík racing je prostě dost dobrej team a v čele se svým šéfmechanikem se musí prostě dařit …..

  5. Davidku , nech sa ti darí v další sezóne 🙂 Musíš zase všecko vyhrat , si strašne šikovný ! Držím palce a strašne strašne moc fandíím 🙂

  6. Velká gratulacia =) Prajem ti do nové sezóny veľa šťastia a veľa úspechov a veľa pohárov =) držíme palce a fandíme !!! =) =) =)

  7. gratulujeme davi my sme vedeli ze si jednotka prajeme ti vsetko naj do dalsej sezony a samozrajme fandime aj nadalej len tebe super uspech a vela dalsich ti prajeme

  8. Go Davide Go sezóna 2013 je za dverami. Gratulujeme k titulu. Prajeme ti, aby nadchádzajúca sezóna bola mimálne tak úspešná ako v tomto roku.

    Fans road racing.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *