Ďalší vydarený Fun Cup

Richard Karnok

Druhý letný Fun Cup na Slovakia Ringu pripravila pre motorkárov v dňoch 3. a 4. augusta agentúra Slovakia Racing.

Podujatie s množstvom jazdenia, podporené krásnym slnečným počasím, navštívilo po oba dni 150 motorkárov. Tí boli rozdelení do štyroch skupín, A-D, podľa ich výkonnosti, aby sa predišlo nebezpečným situáciám na dráhe. Jazdci sa aj tentoraz mohli spoľahnúť na tradičnú starostlivosť od usporiadateľov v podobe voucherov pre finančne zvýhodnené štartovné, občerstvenia, diskdžokeja, ktorý spestril prvý večer, ale aj krásnych dievčat, ktoré k motorkám neodmysliteľne patria. No tie sa tentoraz predstavili nielen v úlohe hostesiek, ale v bohatom zastúpení aj na pretekárskej dráhe!

Tradične plno bolo aj v rámci Slovakia Racing Akadémie, o ktorú sa staral náš špičkový motocyklový pretekár Jaroslav Černý. A keďže sa na Slovakia Ringu v septembri uskutoční aj záverečné podujatie šampionátov Alpe Adria, ME Stock 250 a seriálu IMRC, na mieste nechýbali ani niektorí profi jazdci, pre ktorých bol tento Fun Cup príležitosťou nastaviť svoj motocykel a aj samého seba pre rozhodujúce preteky sezóny.

Na záver si všetkých motorkárov dovoľujeme pozvať aj na ďalší dvojdňový Fun Cup, ktorý sa uskutoční už 11. a 12. augusta, tentoraz na maďarskom okruhu Pannoniaring.

Výsledky zo Slovakia Ringu nájdete tu: http://www.slovakiaracing.sk/sk/vysledky-fun-cup-2015/

Tlačová správa Slovakia Racing