DAFIT FILLA racing agency zahajuje sezónu 2018

Richard Karnok

Najväčšia a čisto česká okruhová agentúra DAFIT FILLA týmto oficiálne začína predaj voľných jázd a dobrovoľných pretekov okruhovej sezón 2018. Agentúra neuberá od svojich bezkonkurenčných služieb a pripravila pre novú sezónu ďalšie skvelé novinky ako vložené preteky Endurance a zaujímavú kategóriu pre ženy. Ako inštruktori opäť nebudú chýbať ani bratia Smržovci a po novom aj Karel Hanika.

DFRA.cz organizuje celodenné voľné okruhové jazdy pre hobby jazdcov, úplných začiatočníkov i licencovaných jazdcov. Každý je zaradený do svojej výkonnostnej triedy. Jazdci tu nájdu všetko, čo potrebujú, aby si naplno užili okruhový deň, a to od inštruktorov zdarma, cez služby časomeriy v cene, po profesionálne zázemie, občerstvenie a nekonečné iontové nápoje zadarmo a mnoho ďalších. V rámci dvojdenných akcií je v druhý deň organizovaný šampionát YAMAHA DUNLOP CUP, ako séria dobrovoľných amatérskych peretekov pre nelicencovaných jazdcov s motorkami i na ŠPZ, keď sú hlavné ceny pre víťazov šampionátu znovu 3x SKÚTER YAMAHA 125ccm. Súťažiť môže naozaj každý, a to v kategóriách naháčov, supersportov, superbikov a ďalších. S touto agenturou si zajezdí:

– Úplní začiatočníci, ženy, nováčikovia
– Jazdci na cestovných motocykloch s ŠPZ
– Okruhoví hobby jazdci
– Licencovaní pretekári

Pre menej skúsených sú pripravení inštruktori zadarmo!

Pre sezónu 2018 je pripravených celkom 7 dvojdenných akcií s možnosťou nákupu iba jedného dňa. PO NOVOM aj na Pannonia ringu!

– 23.-24.4.2018 Brno (Začiatok sezóny DFRA)
– 16.-17.5.2018 Brno (opäť na trati GP)
– 13.-14.6.2018 Brno (Týždeň po WORLD SBK)
– 16.-17.7.2018 Slovensko Ring (DFRA vytrvalostné preteky)
– 30.-31.7.2018 Pannonia ring (Vyskúšaj nový okruh)
– 29.-30.8.2018 Brno (Brno na konci prázdnin)
–  26.-27.9.2018 Slovakia Ring (Grande finále)

Tu si môžete zakúpiť termín: www.dafitmotoracing.com/#calendar

ČO TEDA OBSAHUJE DFRA ALL INCLUSIVE CENA? CENY „OD“ TU NENÁJDETE
–  Vstup na okruh v danej výkonnostnej kategórii
–  Časomieru – transpondér
–  Možnosť služieb súkromného inštruktora
–  Dobrovoľná účasť v pretekoch Yamaha Dunlop CUP
–  Bezodný energetický nápoj po dobu akcie
–  Účast v agentúrnych žrebovaniach o viac bež zaujímavé ceny (kapoty na motocykel, nahrieváky, doštičky…) – pre tých, čo majú zaplatený dvojdenné jazdenie
–  Fotografie z akcie vo veľkom rozlíšení na stiahnutie zadarmo
–  Občerstvenie a pivo zdarma

NOVÁ TRIEDA MASTER MISS A DIEVČATÁ SI ZĽAVOU 20% U DFRA.cz
Horúcou novinkou je vyhlásenie kategória pre dievčatá. Trieda MASTER MISS je určená ako pre začínajúce motorkárky, tak aj pre skúsené okruhárky. Všetky dievčatá majú pri zakúpení 2-dňového jazdenia zľavu 20% a sú navyše zapísané do Master Miss, kde budú zvlášť vyhlásené stupne víťazov, vrátane odovzdávania hodnotných cien. Vyhrá tá, ktorá zajazdí počas dvoch dní najlepší čas na kolo. O motorkárky, ktoré sa chystajú na okruh prvýkrát, alebo nemajú toľko skúseností, bude veľmi dobre postarané a dostanú inštruktora, ktorý im pomôže zlepšiť techniku jazdy a ich časy.

NOVÉ VLOŽENÉ PRETEKY ENDURANCE!
Aby toho nebolo málo, agentúra pre vás navyše v polovici leta pripravila vložené 2-hodinové preteky Endurance na Slovakia Ringu. Tieto preteky sa nebudú zaratúvať do Yamaha Dunlop Cupu, ale budú to samostatné špeciálne preteky.

ZÁZEMIE, SPRIEVODNÝ PROGRAM, SÚŤAŽE, INŠTRUKTORI
S pretekárskou agentúrou DAFIT FILLA bude postarané o každého jazdca, a ten sa nebude nudiť. Na každú akcii môžete napríklad zájsť k masérke, alebo si nechať za 100 Kč prezuť pneumatiky, kúpiť náhradné súčiastky, a hlavne, teóriu o tom, akým spôsobom máte jazdiť, vám v boxe vysvetlia napríklad Jakub Smrž, Matěj Smrž, Michal Filla a po novom Karel Hanika, David Ouředníček, Aleš Nechvátal, Martin Holoubek, Jirka Kadeřábek, Tomáš Svitok, alebo ďalší skúsení inštruktori. V priebehu roka máte možnosť na FB agentúry získať bonusový tréning s Jakubom, Matesom alebo práve Karlom, či sa zúčastniť obdobnej hodnotnej súťaže. Kto nemá facebook nemusí zúfať, bude sa žrebovať aj priamo na okruhu v deň akcie.
V každom termíne, v prvý deň večer, sa vždy koná agentúrna ýrebovačka DFRA, kde budú čakať ešte množstvá skvelých cien, vrátane nahrievákov a celokapotáží podľa vlastného výberu.

BONUS PRO CELOSEZÓNAROV
Tí, čo si zakúpia celú sezónu, sa automaticky dostávajú do žrebovania o nový skúter Yamaha Delight 125. Preto ak už teraz viete, že sa chystáte viac na okruh, nechajte sa ochudobniť o túto možnosť a zakúpte si v predpredaji celú sezónu.

ŽREBOVANIE O ZÁJAZD NA BALI NA POSLEDNOM TERMÍNE
Na poslednom termíne prebehne špeciálne žrebovanie o zájazd do Indonézie na BALI, a to zo všetkých účastníkov poslednej akcie!

Nezapomeňte tiež sledovať náš blog na webe a náš FB: www.facebook.com/DafitFillaRacingAgency

Zvýhodnené ceny platia do 31.12.2017 a nájdete ich spoločne so všetkými informáciami na stránkach www.DFRA.cz

Tešíme sa na Vás a na novú sezónu!
Tím DFRA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *