Čermo Racing: tentoraz o požičovni okruhových motocyklov

Richard Karnok

Pred niekoľkými dňami sme si posvietili na motoškolu Martina Čermáka a, ako sme sľúbili, tentoraz sa pozrieme do akej miery funguje jeho požičovňa okruhových motoriek. Aj tentoraz sa nám podarilo získať vyjadrenie priamych účastníkov, ktoré je vždy viac ako nejaké bezduché reklamné heslá… Aj táto výpoveď svedčí o tom, že komfort, servis a rady inštruktora v motoškole sú pre motorkárov na nezaplatenie.

Pre všetkých, ktorí chcú využiť Čermovu motoškolu, alebo požičovňu motoriek, je určená stránka www.cermoracing.sk, kde nájdu všetky dôležité informácie.

Zdravíme všetkých nadšených amatérskych jazdcov! Sme dvaja hobby jazdci vlastniaci motorky BMW K1300 R a Honda Hornet 600. Občas chodievame jazdiť voľné jazdy na Slovakia Ring v Orechovej Potôni  a pri jednej takejto akcii sme sa zoznámili s človekom zastupujúcim  Čermo Racing motoškolu a spoločnosť M.M.Services s.r.o., ktorá prenajíma motorky na okruhoch. Slovo dalo slovo a dohodli sme sa na využití ich služieb. 24. mája sme sa tiež zúčastnili voľných jázd na Slovakia Ringu, ale už nie na vlastných strojoch, ale na ich okruhových špeciáloch prenajatých a pripravených od Čerma. Oproti minulým akciám to bola obrovská zmena a to samozrejme k lepšiemu. Už od rána to bolo veľmi komfortné, odpadlo nám nakladanie a prevoz našich motoriek.
Namiesto toho nás po príchode na ring čakal prenajatý box s občerstvením, nachystanými mašinami, nahriatymi pneumatikami a pripraveným a ochotným servismanom.
Myslíme, že za veľmi slušnú cenu sme mali postarané o všetko. Nehovoriac o tom, že samotné jazdenie pod dozorom skúseného inštruktora nám dalo naozaj veľa. Casy, ktore sme predtým jazdili krvopotne sme zrazu dosahovali celkom bez problémov. Už teraz sa tešíme na ďalšie skvelé akcie s ČERMO RACING TEAMOM a všetkým ich vrele odporúčame.

S pozdravom Maroš a Ľubo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *