Blíži sa uzávierka zvýhodneného predpredaja na augustový Fun Cup

Richard Karnok

25. júla o polnoci skončí zvýhodnený predpredaj na piaty tohtoročný Fun Cup, ktorý sa uskutoční už 1. a 2. augusta.

Pokiaľ sa prihlásite a zaplatíte v predpredaji, tak ušetríte 30 €! Na Fun Cupe na Vás opäť čakajú dva dni plné jazdenia a večerná Fun Cup párty s losovaním o skvelé ceny! Jeden vyžrebovaný si zajazdí na ďalšom podujatí Fun Cup jeden deň zadarmo, druhý vyžrebovaný absolvuje na ďalšom Fun Cupe zadarmo jeden deň Slovakia Racing Akadémie! Zaujímavé ceny čakajú aj na najúspešnejších jazdcov každej skupiny (A-D), prví piati v cieli dostanú vecnú cenu, pričom prví traja získajú zľavu 10€ na štartovnom na ďalšie podujatie. Navyše môžete opäť využiť zdokonaliť svoje schopnosti opäť v Slovakia Racing akadémii s inštruktorom Jaroslavom Černým.

KTO SA ZVEZIE JEDEN DEŇ NA FUN CUPE ZDARMA A KTO SI UŽIJE ZDARMA JEDEN DEŇ AKADÉMIE?
Už na minulých podujatiach sme v rámci Fun Cup párty žrebovali výhercov, ktorí si na augustovom Fun Cupe zajazdia jeden deň zadarmo. Sú nimi Grzegorz Chrobak a Kacper Kempa.
Okrem toho sme vyžrebovali aj jazdcov, ktorí absolvujú jeden deň Slovakia Racing akadémie zadarmo. Sú nimi Pavol Basár, Andrej Polaček a Jozef Corba.

ZADELENIE DO SKUPÍN
Súčasťou podujatia Fun Cup sú vždy tréningy, kvalifikácie a preteky, na ktorých budú jazdci zadelení do nasledovných skupín:
A – 1000 – Rýchli
B – 600 – Rýchli
C – Open – Pokročilí
D – Open – Začiatočníci
Do skupín sú jazdci rozdelení na základe skúseností a rýchlosti, takže v každej skupine sa nachádzajú rovnocenní jazdci. Skupina A-B je určená pre rýchlych jazdcov so skúsenosťami na okruhu. V ďalších skupinách sú jazdci s menšími skúsenosťami a pomalším časom alebo jazdia na okruhu prvýkrát. V prípade zrýchlenia sa jazdec automaticky preraďuje do rýchlejšej skupiny.

REGISTRÁCIA – ZVÝHODNENÝ PREDPREDAJ DO 25. JÚLA
Zvýhodnený predpredaj na prvé podujatie Fun Cup potrvá do 25. júla do polnoci, čo je 7 dní pred začiatkom podujatia. Najneskôr v tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na našom účte. Po tomto termíne platí štandardná cena.
Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.
Cena za 2-dňový Fun Cup: Predpredaj 190,-€ / Štandardná cena 220,-€
Cena za 1 deň Fun Cupu: Predpredaj 110,-€ / Štandardná cena 140,-€
Na podujatí máte možnosť prenájmu boxu za 120,-€ / 1 deň.
Registrovať sa môžete po kliknutí sem…
Ako je u nás zvykom, v cene štartovného je transpondér, občerstvenie, ceny pre víťazov a hostesky.

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Vzorový časový harmonogram stiahnete tu:
1. deň
2. deň

ODMEŇOVANIE NAJÚSPEŠNEJŠÍCH
Zverejňujeme odkaz na prehľad odmien a výherných cien, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí sem…

SLOVAKIA RACING AKADÉMIA
Akadémiu pre Vás pripravuje naša agentúra v rámci podujatí Fun Cup už tretí rok s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“. Tentoraz sa o Vás bude ako inštruktor starať naša motocyklová jednotka Jaroslav Černý. V prihlasovacom formulári na konkrétny Fun Cup zaškrtnite políčko, na ktorý deň (či oba dni) sa hlásite. Vzápätí sa Vám ponúkne možnosť vybrať si deň (či oba dni) pre akadémiu. Cena akadémie sa Vám priráta do výslednej sumy v automaticky vygenerovaných údajoch pre platbu.

NEZABUDNITE NA VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA
Prosíme, nezabudnite si na Fun Cup priniesť vytlačené a podpísané vyhlásenie účastníka, ktoré je potrebné odovzdať pri registrácii na mieste. Vyhlásenie stiahnete tu…

PRAVIDLÁ A POKYNY AGENTÚRY
Zároveň Vás prosíme o prečítanie si Pravidiel a pokynov agentúry Slovakia Racing, ktorých dodržiavaním sami prispejete k pohodlnejšiemu priebehu podujatia. Pravidlá a pokyny nájdete tu…

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese spirkova@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 917 287 434.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

S pozdravom

Slovakia Racing Team

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *