Blíži sa letný Fun Cup 6. a 7. júla

Richard Karnok

29. júna o polnoci skončí zvýhodnený predpredaj (1 deň za 110€ a 2 dni za 190€) na štvrtý tohtoročný Fun Cup, ktorý sa uskutoční už 6. a 7. júla.

Aj tentoraz na Vás čaká Fun Cup párty so žrebovaním o super ceny. Jeden vyžrebovaný si zajazdí na ďalšom podujatí Fun Cup jeden deň zadarmo, druhý vyžrebovaný absolvuje na ďalšom Fun Cupe zadarmo jeden deň Slovakia Racing Akadémie! Zaujímavé ceny čakajú aj na najúspešnejších jazdcov každej skupiny (A-D), prví piati v cieli dostanú vecnú cenu, pričom prví traja získajú zľavu 10€ na štartovnom na ďalšie podujatie.

ZADELENIE DO SKUPÍN
Súčasťou podujatia Fun Cup sú vždy tréningy, kvalifikácie a preteky, na ktorých budú jazdci zadelení do nasledovných skupín:
A – 1000 – Rýchli
B – 600 – Rýchli
C – Open – Pokročilí
D – Open – Začiatočníci
Do skupín sú jazdci rozdelení na základe skúseností a rýchlosti, takže v každej skupine sa nachádzajú rovnocenní jazdci. Skupina A-B je určená pre rýchlych jazdcov so skúsenosťami na okruhu. V ďalších skupinách sú jazdci s menšími skúsenosťami a pomalším časom alebo jazdia na okruhu prvýkrát. V prípade zrýchlenia sa jazdec automaticky preraďuje do rýchlejšej skupiny.

REGISTRÁCIA – ZVÝHODNENÝ PREDPREDAJ DO 29. JÚNA
Zvýhodnený predpredaj na prvé podujatie Fun Cup potrvá do 29. júna do polnoci, čo je 7 dní pred začiatkom podujatia. Najneskôr v tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na našom účte. Po tomto termíne platí štandardná cena.
Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.
Cena za 2-dňový Fun Cup: Predpredaj 190,-€ / Štandardná cena 220,-€
Cena za 1 deň Fun Cupu: Predpredaj 110,-€ / Štandardná cena 140,-€
Na podujatí máte možnosť prenájmu boxu za 120,-€ / 1 deň.
Registrovať sa môžete na tomto odkaze…
Ako je u nás zvykom, v cene štartovného je transpondér, občerstvenie, ceny pre víťazov a hostesky.

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Vzorový časový harmonogram stiahnete tu:
1. deň
2. deň

ODMEŇOVANIE NAJÚSPESNEJŠÍCH A ŽREBOVANIE O CENY
Zverejňujeme odkaz na prehľad odmien a výherných cien, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí sem…

SLOVAKIA RACING AKADÉMIA TENTORAZ NEBUDE
Slovakia Racing Akadémia sa tentoraz z technických príčin neuskutoční. Výherca žrebovania z minulého Fun Cupu, o jeden deň v Slovakia Racing akadémii, sa však nemusí obávať, svoju výhru si môže uplatniť na ďalšom Fun Cupe, ktorý sa uskutoční 1. a 2. augusta.

NEZABUDNITE NA VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA
Prosíme, nezabudnite si na Fun Cup priniesť vytlačené a podpísané vyhlásenie účastníka, ktoré je potrebné odovzdať pri registrácii na mieste. Vyhlásenie stiahnete tu…

PRAVIDLÁ A POKYNY AGENTÚRY
Zároveň Vás prosíme o prečítanie si Pravidiel a pokynov agentúry Slovakia Racing, ktorých dodržiavaním sami prispejete k pohodlnejšiemu priebehu podujatia. Pravidlá a pokyny nájdete tu…

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese spirkova@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 917 287 434.

Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

S pozdravom

Slovakia Racing Team

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *