Blíži sa dvojdňový Fun Cup na Slovakia Ringu, opäť aj s bohatou párty!

Richard Karnok

Už čoskoro, 9. a 10. júla, sa s Vami stretneme na dvojdňovom podujatí Fun Cup, ktoré sa tentoraz uskutoční na okruhu Slovakia Ring. Pre profesionálnych pretekárov zo seriálov Alpe Adria a IMRC sa tak navyše naskytá možnosť využiť Fun Cup ako ideálny tréning na majstrovské podujatie, ktoré sa na Slovakia Ringu uskutoční v septembri.

OPÄŤ AJ FUN CUP PÁRTY!
Aj tentoraz sme pre Vás pripravili večernú Fun Cup párty v prvý deň 9. júla s bohatým programom a občerstvením, pričom nebude chýbať pečené prasa ani stovka pív! Aj tentoraz teda bude čo jesť, piť, bude na čo pozerať a samozrejme bude aj čo počúvať…

ZADELENIE DO SKUPÍN
Aj tentoraz budú motorkári na podujatiach Fun Cup zadelení do skupín: A 1000 rýchli, B 600 rýchli, C pokročilí, D začiatočníci, teda podľa výkonnosti, čím zabezpečíme plynulosť jazdenia a bezpečnosť jazdcov na dráhe.

V prípade vysokej účasti jazdcov, ktorá by prevyšovala priepustnosť trate v jednotlivých skupinách, budeme nútení pridať piatu skupinu do tréningov aj pretekov, ale predĺžime časový harmonogram, tak, aby ste neprišli o garantované množstvo jazdenia.

REGISTRÁCIA
110,-€ / 1 deň
180,-€ / 2 dni
Registrovať sa môžete na tomto odkaze…
Na podujatí máte možnosť prenájmu boxu za 100,-€ / 1 deň.
Ako je u nás zvykom, v cene štartovného je transpondér, občerstvenie, ceny pre víťazov a Prize money a hostesky.

PRIZE MONEY
Aj tento rok sme pre Vás pripravili odmeny za umiestnenia na jednotlivých podujatiach, ale aj koncoročné losovanie o ceny. Ich prehľad nájdete tu…

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Časový harmonogram podujatia Fun Cup:
9.7.
10.7.

PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE
Priamo na našich podujatiach, alebo neskôr cez náš e-shop si môžete zakúpiť mimoriadne kvalitné profesionálne fotografie. Na Fun Cupoch sa o fotografovanie stará Jan Čech.
Fotky si môžete pozrieť a objednať na tomto odkaze: www.fotoracing.cz

VYHLÁSENIE ÚČASTNÍKA
Vyhlásenie účastníka je potrebné vyplnené odovzdať pri registrácii na mieste.
Vyhlásenie účastníka stiahnete tu…

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

Tešíme sa na Vašu účasť!

S pozdravom

Slovakia Racing Team