Aktuálne informácie k Fun Cupu 24. 4.

Richard Karnok 1

Ospravedlňujeme sa za neskoršie poskytnutie informácií k podujatiu Fun Cup, ktorý sa uskutoční dňa 24.4.2012. Na základe toho upravujeme podmienky registrácie a úhrady na podujatie 24.4.2012. Všetci jazdci, ktorí sa popredu zaregistrujú a zúčastnia Fun Cup-u môžu platiť aj v deň podujatia vo výške predpredaja 110 Eur.

Tu nájdete časový harmonogram a takisto vyhlásenie účastníka, ktoré poprosíme vytlačiť, vypísať, podpísať a priniesť so sebou. Budeme vyžadovať kartičku o absolvovaní školenia bezpečnosti a oboznámenia sa s okruhom a jeho pravidlami. Kto na tomto školení nebol, musí sa ho zúčastniť počas nášho podujatia dňa 24.4.2012 o 9:30 v agentúrnej miestnosti, ktoré bude v cene štartovného.

Koľko budete jazdiť:
Na základe registrovania sa na Fun Cup 24.4.2012 predpokladáme, že budú tri skupiny A – rýchly, B – stredný, C – pomalý a bude sa jazdiť v 20 min. intervaloch pre každú skupinu a na pretek každej skupiny je vyhradený čas 40 min. Pôjdeme pravdepodobne preteky na 10 kôl. Z toho vyplýva, že každá skupina sa dostane v deň podujatia 7-krát na okruh, vrátane pretekov. Takže jazdenia bude viac ako dosť. Hlásia nám počasie okolo 20 stupňov, tak neváhajte, registrujete sa a tešíme sa na Vašu účasť.

info@slovakiaracing.sk
tel.č.: 0905 407 656

Tešíme sa na Vás

Tím Slovakia Racing

Jeden komentár k článku “Aktuálne informácie k Fun Cupu 24. 4.

  1. Vcerajsi Fun bol celkom fajne nato ze to bol prvy tento rok 🙂 skoda pocasia a slabej ucasti..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *