Ako vybrať ocenenia na motoristické preteky, aby ste v súťažiacich zanechali dobrý dojem

Richard Karnok

Motoristické preteky sú v niečom veľmi špecifické. Zúčastňujú sa ich ľudia, ktorí milujú šport, no zároveň i rýchle stroje. Hľadáte pre nich tú najlepšiu verziu ocenenia? Poradíme vám, ktoré poháre, trofeje, medaily alebo diplomy víťazov nepochybne potešia, a ktoré sa na motoristické preteky možno až tak nehodia.

Veľkými urobíte najlepší dojem

Ocenenia na motoristických pretekoch by ste mali do istej miery vyberať aj podľa veľkosti. Len si predstavte športovcov v kombinézach, ako v rukách držia miniatúrny pohár. Rozmery pohára alebo trofeje, ktoré budete udeľovať prvým trom miestam, by preto nemali byť menšie ako 30 – 40 centimetrov.

Hovoríte si, že tento parameter nemôže byť až tak podstatný? Samozrejme, nie je to vaša povinnosť, nie je to nikde napísané ani uzákonené, no ak chcete, aby ste ako organizátori urobili čo najlepší dojem, je dobré pozerať aj na túto maličkosť.

Niečo tematické

Pri výbere trofejí by ste mali určite ostať, takpovediac, „v téme“. Pohár, na ktorom je vyobrazená motocyklistická prilba, zdrobnenina moto pretekára, auto alebo veľká pneumatika, urobí radosť každému, kto podľahol týmto motoristickým športom. V tomto smere si môžete dovoliť byť skutočne kreatívni. Vhodné sú aj taniere alebo akrylátové trofeje so zaujímavým gravírovaním.

A čo navyše?

Niektorí organizátori okrem samotných ocenené v podobe pohárov, kokárd alebo diplomov, víťazov oceňujú aj vecným cenami. Aj v tomto prípade určte ostaňte v téme. Vecné ceny by vo všeobecnosti mali súvisieť s tým, čoho sa preteky týkajú. Na tých motoristických teda hovoríme napríklad o kvalitných olejoch alebo voucheroch, ktoré sa dajú uplatniť v servisoch alebo slúžia ako zľava na nákup moto doplnkov, príslušenstva či súčiastok.

Samozrejme, ak sa rozhodnete prvé miesta oceniť cennejšími vecnými cenami, ako sú prilby či pneumatiky, môžete siahnuť po menších a symbolických trofejach, pohároch, diplomoch alebo kokardách.  

www.pohare-bauer.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *