25. výročie fanklubu Valentina Rossiho. Oslávte ho spolu s nami súťažou o ceny!

Richard Karnok

Oficiálny fanklub Valentina Rossiho sa zrodil v roku 1996 z vôle pána Flavia Fratesiho, Rina Salucciho a skupiny priateľov, motocyklových fanúšikov z mestečka Tavullia. V tom roku chlapci z fanklubu začínajú cestovať na pretekárske okruhy podporovať Valentina.

V roku 1997 bolo založené oficiálne sídlo fanklubu v Tavullii. Odvtedy je stále viac osôb podmanených talentom a sympatickosťou Valentina a následne sa pripájajú k fanklubu. Od zisku prvého majstrovského titulu v roku 1997 v Brne Valentino získa sériu víťazstiev, ktoré sú sprevádzané originálnymi scénkami na ich oslavu. Gagy ako kura Osvaldo, anjel, väzni a kolky sa stanú slávnymi a milovanými fanúšikmi z celého sveta.

Tribúny organizované fanklubom na väčšine pretekárskych okruhov sú miestom, kde fanúšikovia môžu fandiť Valentinovi. Rok 2020 je však veľmi dôležitým dátumom: Fanklub oslavuje 25. sezónu po boku Valentina a stal sa tak najstarším klubom zo všetkých športov. Chlapci, čo ho založili v roku 1996 sú stále vo vedení fanklubu. V tomto čase začíname pracovať na umožnení fanúšikom z celého sveta dotknúť sa toho, čo charakterizovalo históriu Valentina a fanklubu. Prvá etapa bola práve tento rok v obchode Bonmoto v Brne, kde sme umožnili fanúšikom vyfotiť sa pri čísle „1“, ktoré Valentino použil pri príležitosti osláv prvého majstrovského titulu práve v Brne v roku 1997.

Súťažte o skvelé ceny!

V rámci výročia fanklubu sme pre vás spolu s fanklubom Valentina Rossiho a spoločnosťou TOP RACING z Brna pripravili súťaž o zaujímavé ceny! Práve spoločnosť TOP RACING nám totiž do súťaže venovala šiltovku s originálnym podpisom Valentina Rossiho, výročné tričko fanklubu Valentina Rossiho (veľkosti L, XL, 2XL a 3XL) a cestovnú tašku fanklubu Valentina Rossiho.

Ak chcete vyhrať niektorú z cien, vyberte správnu odpoveď a pošlite nám ju cez nasledujúci formulár. Súťaž potrvá do štvrtka 12. 11. 2020 do polnoci. Následne budú zo správne odpovedajúcich vyžrebovaní traja výhercovia a zverejnení na našom portáli.

Kedy sa prvý raz v živote Valentino Rossi v Brne postavil na pódium po pretekoch triedy 125 cm³?

1. v roku 1995
2. v roku 1996
3. v roku 1997

Súťaž je ukončená. 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *