24-hodinovka na Slovakia Ringu – pridáte sa motorkári?

Richard Karnok

Už 27. a 28. júna sa našom jedinom špeciálnom pretekárskom okruhu uskutočnia 24-hodinové preteky na dvoch kolesách, ktoré zároveň v premiére predstavia umelé nočné osvetlenie Slovakia Ringu.

Namiesto motocyklov sa však v tomto po dráhe budú preháňať amatérski aj profesionálni cyklisti. Tak čo páni motorkári, nepostavíte svoj tím aj vy a nezažijete jedinečné podujatie 24h Slovakia Ring cycling race? Že by sme sa pozreli ako je na tom vaša „fyzička“, či na nej netreba „trošku“ zapracovať 🙂

Vlaňajší ročník cyklistických  pretekov na Slovakia Ringu sa niesol v duchu obdivuhodných športových výkonov a prekonávaní vlastných limitov. 27. júna 2013 sa na okruhu Slovakia Ring stretnú všetci priaznivci cestnej cyklistiky a zmerajú si sily na unikátnom podujatí, ktoré otestuje ich vytrvalosť a tímového ducha. 24h Slovakia Ring cycling race spojí dokopy vytrvalostné okruhové preteky s krásou jedného z najnáročnejších a najdostupnejších športov. Na štart pretekov sa môžu postaviť jednotlivci alebo 2, 4, 6 až 8-členné tímy v kategóriách mužov, žien a zmiešané.

Nezáleží na tom, či ste profesionál alebo cyklista amatér, západ slnka nad Slovakia Ringom a jednu z najkratších nocí roka si na okruhu vychutná každý. Otestujete si svoju výdrž a zažijete unikátne preteky. Ukážkou nezlomnej vôle bude tím zložený z postihnutých športovcov, ktorí sa rozhodli absolvovať celé preteky na handbikoch.

Účastníkom podujatia bude k dispozícii celý areál Slovakia Ringu vrátane boxov, v ktorých majú zvyčajne zázemie špičkové pretekárske tímy. Regeneráciu priamo na okruhu zabezpečí športový masér, pomáhajúci všetkým pripraviť svaly na skvelé výkony. Štartovné na pretekoch je od 35 eur.

24h Slovakia Ring cycling race organizuje okruh Slovakia Ring v spolupráci s Finančným centrom Team o.z., s podporou Slovenského zväzu cyklistiky. Príďte si vychutnať atmosféru ojedinelej a jedinečnej cyklistickej súťaže na Slovakia Ring.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *