Ondra Ježek v tíme SK Energy?

Richard Karnok

Motocyklový pretekár Ondřej Ježek je známy slovenským fanúšikom už z čias, kedy v roku 2006 úspešne bojoval v európskom šampionáte triedy Superstock 600 a o rok neskôr jazdil v tíme Erinac spolu s naším Tomášom Svitkom. Vyzerá to tak, že sa cesty oboch jazdcov ako tímových kolegov stretávajú zase a spolu s Talianom Marcom Bussolottim vytvoria trojčlenný jazdecký tím.

 

Po pretekoch v Assene sa kde tu všeličo pošepkávalo. Ondra, ktorý sa po prvých pretekoch v Austrálii rozišiel s tímom SMS Racing v MS Superšportov, sa totiž spolu s otcom, svojím manažérom, začali rozhliadať po inej šanci a jednou z nich bola aj účasť v seriáli FIM Superstock 1000 pod krídlami slovenského tímu SK Energy. K tomu, či 23-ročný pretekár nakoniec osedlá Ducati sa pre náš server vyjadril priamo majiteľ tímu SK Energy, pán Ľuboš Gréč.

„V súčasnosti s Ondrom jednáme, predbežne sme dohodnutí, v najbližších dňoch by mohlo prísť k podpisu zmluvy,“ vraví Gréč. „Ak všetko dobre dopadne, tak za nás bude štartovať už v Monze, chystáme sa na to, motocykel bude mať pripravený.“ Spoločné testy tím s novým pretekárom nestihnú. „Na to nebude čas, Ondra bude musieť ísť naostro priamo v Monze.“

Foto: www.erinac.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *