Ježek predĺžil zmluvu s tímom SK Energy – Fany Gastro

Richard Karnok

Vo štvrtok 27. 12. 2012 podpísal Ondra Ježek zmluvu na budúcu sezónu so slovenským tímom SK Energy – Fany Gastro do seriálu FIM Cup Superstock 1000.

Miestom podpisu sa stala luxusná reštaurácia „U kohouta“ v Jesenici u Prahy. Hlavným dôvodom bola prítomnosť nového generálneho partnera tímu – Pavla Faiereisla, majiteľa spoločnosti Fany Gastroservis.
Ako už bolo spomenuté ku koncu sezóny, tím bude v roku 2013 štartovať vo svetovom pohári FIM Superstock 1000 opäť na motocykloch Ducati. Tentoraz však nastúpi k bojom o svetové body s novým modelom pre rok 2013 – Ducati 1199R Panigale.

Luboš Gréč – majiteľ tímu:
„Dnes sme urobili ďalší krok, ktorý je myslím logickým vyústením našej dobrej spolupráce s Ondrom v roku 2012. Čaká nás zložitý nástup do novej sezóny s novým motocyklom, ktorý bude dostupný až niekedy v polovici februára. Pevne verím, že sa nám podarí úspešne zvládnuť nástup do seriálu ako aj celá sezóna. Som nesmierne rád, že sme sa zároveň dohodli s pánom Faiereislom, majiteľom spoločnosti Fany Gastroservis, na sponzorovaní nášho teamu.“

Prvé testy s novým motocyklom sú naplánované na polovicu februára budúceho roka. Závodné sezóna odštartuje 7. apríla na okruhu Motorland Aragón v španielskom Alcañize.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *