Spoločnosť Auto Kelly Slovakia podporuje Michala Búlika

Richard Karnok

Známe žlto čierne logo spoločnosti Auto Kelly väčšina z vás určite pozná. Možno ste si tieto farby všimli i vo vašom meste na predajni autopríslušenstva či na aute, ktoré prechádzalo popri vás. Odteraz budete môcť logo Auto Kelly vídať i na kapotážach motocyklov Michala Búlika a jeho ďalšom pretekárskom príslušenstve.

S radosťou a nadšením by sme vám chceli oznámiť začiatok partnerstva a spojenie mladého slovenského motocyklového reprezentanta Michala Búlika a spoločnosti Auto Kelly Slovakia s.r.o..
Chceli by sme poďakovať vedeniu spoločnosti Auto Kelly Slovakia za dôveru, ktorú do Miška vkladá a veríme, že naše spojenie nám pomôže k veľa spoločným úspechom.

Auto Kelly Slovakia je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Okrem sortimentu pre automobilistov nájdete v katalógu firmy i obsiahly sortiment pre nás motocyklistov a naše dvojkolesové tátoše.

V súčasnosti firma disponuje silnou predajnou sieťou 23 vlastných predajní v SR, v ktorých poskytuje svoje služby veľkoobchodným aj maloobchodným zákazníkom. Okrem dodávok autodielov do všetkých autoservisov ponúka Auto Kelly vo svojich predajniach širokú škálu autopotrieb a autodoplnkov. V portfóliu firmy nájdete náhradné diely a autopríslušenstvo na automobily všetkých svetových značiek, vrátane dielov na vozidlá značky Škoda. Pre cenovo orientovaných zákazníkov bola na trh uvedená privátna značka Starline, ktorá v súčasnosti zahŕňa desiatky sortimentných skupín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *