Michal Búlik finišuje v príprave na prvé preteky

Richard Karnok

Testom v španielskom Albacete pokračovala príprava slovenského motocyklového reprezentanta, 11-ročného Michala Búlika, na nadchádzajúcu sezónu medzinárodných majstrovstiev Španielska.

Jazdec španielskeho tímu ETG Racing sa spolu s časťou tímových kolegov zúčastnil dvojdňovej prípravy na okruhu, na ktorom sa odohrajú jedny z pretekov seriálu RFME Campeonato de Espaňa de Velocidad.
Krásne počasie, motocykel fungoval bez problémov a chlapci z tímu ETG Racing pracovali na 100%. V každej jazde Michal zaznamenával progres a celkovo si vylepšil svoj čas na kolo o 1.5 sek oproti minulému roku.
S tímom sme trénovali i jazdu na dlhšiu vzdialenosť, čo znamenalo slušnú porciu 21 kôl, za čo by sa nemuseli hanbiť ani v pretekoch MotoGP.
Vyskúšalo sa viacero zmesí pneumatík Dunlop a vybral sa základ pre preteky.
Test sa zaobišiel bez pádu a my i tím sme odchádzali z Albacete spokojní z dosiahnutých výsledkov.

Aby Miško nestratil nič z rýchlosti a mal motocykel stále v rukách, absolvovali sme na „domácej“ trati v Dlhej pri Trnave tréning na motocykli Supermoto.
V stredu sa už ale vydáme na prvé preteky sezóny majstrovstiev Španielska, ktoré sa konajú 21.- 23.4 na okruhu vo Valencii.
Držte nám palce a sledujte i naďalej naše sociálne siete, kde vás informujeme o našich aktivitách.

Všetkým vám ďakujeme za podporu!

Tlačová správa Michala Búlika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *