Michal Búlik absolútnym víťazom ankety mesta Skalica

Richard Karnok

V stredu 29.3.2017, sa vo veľkej sále Domu kultúry uskutočnilo tradičné vyhlásenie najlepších športovcov a športových kolektívov za rok 2016.

Tak ako každý rok, vyhodnocovali sa najlepší jednotlivci a športové kluby z rôznych športových odvetví, v kategóriách mládeže a dospelých.

Michal si z rúk primátora Skalice, pána Ľudovíta Baráta a predsedníčky komisie pre vzdelávanie, mládež a šport Jany Rekošovej, prevzal ocenenie za Najlepšieho športovca roka v
kategórii Jednolivci – mládež a pohár Absolútneho víťaza ankety Najlepší športovec roka 2016.

Michal Búlik:
„Chcel by som poďakovať porote a zástupcom mesta Skalica, za krásne ocenenie, ktorého sa mi dostalo. Veľmi si to vážim a pokladám za jedno z najcennejších, ktoré som kedy získal. I naďalej sa budem snažiť dosahovať čo najlepšie výsledky a tým i šíriť dobré meno môjho rodného mesta Skalica. Ďalej by som chcel poďakovať mojej rodine, partnerom i fanúšikom za skvelú podporu, bez ktorej by som nemohol pretekať a toto ocenenie by som nezískal.“

Budúci víkend, 8.- 9. 4., už Michal opäť sadne na svoj pretekársky motocykel, aby sa na trati v Albacete zúčastnil oficiálnych predsezónnych testov majstrovstiev Španielska – RFME CEV.

Ďakujeme partnerom, ktorý Miškove pretekanie podporujú:

BOS Búlik s.r.o.www.bos-bulik.sk, ETG Racing Teamwww.etg-racing.com/es/, Redox Lučenec s.r.o.www.redox.sk, BRS Technologywww.brs-technology.sk, Boneko a.s.www.boneko.sk, VENIMEX Slovakia s.r.o. www.venimex.sk, RST leatherswww.rstmoto.cz, Paolo Slovakiawww.paolo.sk, VST, DJ Steel, Under Armourwww.webersport.cz, Pizza Apetitowww.apetitopizza.sk, Šperk Holíč s.r.o. www.sperkholic.sk, DunlopMaco Racing Teamwww.macoracing.com, Moto-cup.sk, Motoclub Lehnice, SMF www.smf.sk, ITR Racing Parts.

Tlačová správa Michala Búlika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *