Známa slovenská firma podporí mladý talent!

Richard Karnok 1

Úspešný slovenský pretekár Peter Kačaba a v motocyklovom svete veľmi dobre známa slovenská firma PETRO a spol. spájajú svoje sily. Poďme sa na to pozrieť bližšie a pre tých, ktorí nevedia o kom je reč, malé predstavenie:

Peter Kačaba – www.peterkacaba.com
Nar. 14.02.2002 – pretekár Cestných pretekov motocyklov, v roku 2017 sa zúčastní v kategórií SuperStock 300 troch podujatí: Európskeho pohára, Slovenského majstráku a tiež Českého majstráku.
Jeho Motto: Makaj na sebe dokým sa Tvoje idoly nestanú Tvojimi rivalmi!

PETRO a spol. – www.petroaspol.sk
Firma si pomerne rýchlo vybudovala svoje stabilné miesto na slovenskom trhu prevažne pre motorkárov. Okrem predaja motoriek značky Yamaha sa výhradne venuje aj predaju prilieb značky HJC. A toto je jeden z hlavných dôvodov pre ktorý našli spoločnú reč s mladým talentovaným pretekárom.

Ako vznikla táto spolupráca?
PETRO a spol.: Naša spoločnosť samozrejme sleduje všetko čo sa deje okolo motoriek a tento mladý talent nemohol uniknúť našej pozornosti. Obzvlášť keď sme ho videli jazdiť v prilbách značky HJC, ktorej sme výhradný distribútor pre Slovensko. Tiež sme zistili, že bude v nasledovnom ročníku jazdiť na motorke značky Yamaha, ktorým sa tiež venujeme.
Peter Kačaba: Oslovili ma s ponukou spolupráce a takáto príležitosť sa určite neodmieta.

Čo očakávate od tejto spolupráce?
PETRO a spol.: V prvom rade ide o o podporu mladého talentovaného pretekára.
Peter Kačaba: Možnosť jazdiť v špičkových prilbách mojej obľúbenej značky, ktorých staršie modely som mal možnosť otestovať už skôr a som s nimi nadmieru spokojný.

Ako bude prebiehať podpora pre pretekára?
PETRO a spol.: Podporíme ho prilbami značky HJC na celú sezónu. Novinkou sú modely radu RPHA 11 v nových dizajnoch, bude mať k dispozícií model Military white sand MC4, ktorý si myslíme, že sa hodí k jeho farbám.

Aké sú ciele do novej sezóny?
PETRO a spol.: Mladému pretekárovi želáme len to najlepšie, aby jazdil so srdcom pre zábavu. Nech čo najviac trénuje, aby mohol zdokonaľovať svoj krásny jazdecký štýl a úspech nenechá na seba dlho čakať.
Peter Kačaba: Môj cieľ je jediný. Jazdiť pre zábavu. A zábava je byť najlepší!

Tlačová správa Petra Kačabu

 

Jeden komentár k článku “Známa slovenská firma podporí mladý talent!

  1. Nesmierne ma potešila informácia že Peter Kačaba /alias Peťko navždy pre mňa/, zísal svojou priazňou nového sponzora v spolupráci jeho rodičov. Poďakovanie aj partnerovi spol. PETRO s.r.o. želám veľa úspechov a a ohľadne spolupráce veľa zábavy a pekných a úspešných momentov ako pre šport peretekára, tak aj pre tým a jeho partnerov. Peťko PETRO hip hip.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *