Zmena potvrdená: IMRC v Brne už 22. a 23. júna!

Richard Karnok 11

Brno v novom termíne, ale bez triedy 125 SP! Tretie podujatie seriálu IMRC, v rámci ktorého sa jazdí aj slovenský šampionát, mení termín, namiesto pôvodného 5. a 6. júla sa v Brne stretneme už o dva týždne, teda 22. a 23. júna!

Vážení jazdci,

dovoľujeme si Vám oznámiť, že došlo k zmene termínu pre IMRC v Brne na 22-23.06.2013. V rámci tohto termínu si budete môcť viac zajazdiť, čo bol hlavný dôvod zmeny.

V tomto termíne však pre nízku účasť jazdcov v triede 125 SP nebudeme môcť dať priestor jazdcom tejto triedy.

Prihlášku za zvýhodnenú cenu 399 € nájdete po kliknutí sem…

Uzávierka prihlášok a úhrad za zvýhodnenú cenu v predpredaji prebehne dňa 14.06.2013.Po tomto termíne platí cena 440 €.

Dňa 21.06.2013 sa budete môcť zúčastniť aj platených jázd. O ich cene a možnostiach Vás budeme informovať dodatočne.
Cena za prenájom Boxu na 1 deň = 180 €  -do boxu sa zmestí 9-14 motoriek.

Časový harmonogram nájdete tu…

Zvláštne ustanovenia stiahnete tu…

Slovakia Racing

11 komentárov k článku “Zmena potvrdená: IMRC v Brne už 22. a 23. júna!

  1. Ked chcete dat spolu zavod tak dajte uz ked tak rovnake triedy, cize -600 SP a IMRC ,aspon sa skorej skonci aj tak medzi zavodmi a treningy je obednajsia prestavka, SBK/+1000 , ale nie spajat zavod litre a 6 kila do kopy to je nezmysel, potom by to moc velka uroven nad pomery nebola 🙂

  2. Chalani držte sa časaku ktorý sme dali von.. Tréningy máme spoločne to nemá prečo vadit a preteky samostatne.. Samozrejme budeme situáciu prispôsobovať počtu zúčastnených jazdcov… Na SP máme zatiaľ do kopy 12 jazdcov takže pokiaľ to tak zostane, tak je jasné že nepôjdu sami… V prvom rade sme ZA výšku štartovného zabezpecili jazdenia nad pomery!! Netreba špekulovať na hlúpostami.. Lakyho nechajte nech si prdka svoje a vy ostatný jazdíte s nami šampionát…myslím že sme vás nikdy nesklamali ani nepodrazili…

    Teším sa na vás v brne!!! ŠP

  3. Na margo toho linku od Lakiho,otazka na sc racing,v treningoch budu medzi jazdcami imrc a sp jazdit aj ostatni ucastnici z Bikepromotion?dik za odpoved este dnes aby som sa vedel zariadit ci to mam ist zajtra zaplatit.

    1. Podla mojich info ANO splolu s jazdcami bike promotion to znamena podľa času ktory mate v Brne budete zaradeny do skupin a,b,c ale nie len to že vraj aj zavod sa pojde spoločne so zbytkom sveta a to by znamenalo že zrejme sa budete musiť kvalifikovať do zavodu kedže priepustnosť trate v Brne je 54 zavodnikov. Ale ma to aj jednu vyhodu aspom pre mňa neviem ako pre ostatnych že nemci su hodne rychly a bude sa dať od nich aj niečo naučiť .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *