Zajazdi si zadarmo na SLOVAKIA RINGU s licenciou SMF!

Richard Karnok 2

Bezplatné predsezónne testovanie pretekárov SMF sa na Slovakia Ringu uskutoční 7. apríla 2022.

PRE PRETEKÁROV S LICENCIOU CPM SMF JE TESTOVANIE ZADARMO

Športová komisia cestných pretekov motocyklov SMF v spolupráci s Automotodrómom SLOVAKIA RING organizujú aj tento rok predsezónne testovanie pretekárov. Pre držiteľov celoročných športových licencií CPM SMF je testovanie bezplatné! Na SLOVAKIA RING si pretekári so sebou musia priniesť celoročnú licenciu, alebo potvrdenie o zaplatení takejto licencie! Pokiaľ sa rozhodnete vybaviť si licenciu na mieste, je možné si ju zakúpiť hneď po skončení školenia pretekárov (info nižšie) a následne celý deň jazdíte bezplatne (treba mať so sebou potrebné lekárske potvrdenie a treba sa prihlásiť na odkaze nižšie do stredy, treba uviesť licenciu SMF).

Testovania sa môžu zúčastniť aj pretekári s licenciou AČR, v ich prípade je cena štartovného 80 € (plus 15 € transpondér).

Medzi výhody licencie CPM SMF patrí celoročné poistenie, možnosť bodovania do medzinárodného slovenského šampionátu či Slovakia Cupu, zľavy u  partnerov ŠK CPM.

Podujatia sa môžu zúčastniť aj pretekári bez licencie za poplatok 120 EUR a možnosťou zakúpiť len celodenný lístok. Celodenný lístok sa bude predávať v Race Office vo štvrtok 7. 4. od 7:30 hod. Počet miest je obmedzený!

ČO NA VÁS ČAKÁ

– Príjazd na SLOVAKIA RING bude možný už v stredu 6. 4. v čase od 15:00 hod.

– 7. apríla sa o 8:30 h v priestore VIP (nad boxami) uskutoční školenie pretekárov, ktoré je pre nových držiteľov športovej licencie SMF povinné, odporúčané je však aj pre ostatných.

– Pre akékoľvek otázky vám budú po celý deň s odpoveďami k dispozícii členovia Športovej komisie CPM SMF spolu s technickým komisárom.

– Cez obedňajšiu prestávku bude vyhlásenie najúspešnejších jazdcov za rok 2021.

– Na mieste bude možnosť otestovať motocykle do kategórie vintage pre vydanie športového preukazu motocykla. Na mieste bude k dispozícii žiadosť, nutné je však priniesť 3 fotky motocykla (rozmer 9×6 cm, zľava, sprava a tretia ľubovoľná).

– Harmonogram jazdenia sa pripraví na mieste podľa počtu prihlásených pretekárov. Jazdiť sa bude od 9:00 do 18:00 hod, pričom bude hodinová obedňajšia. prestávka.

– Na mieste je možné prenajať si aj box za cenu 100 €. Zapožičanie transpondéra je spoplatnené sumou 15 EUR.

REGISTRÁCIA

Pre účasť na podujatí je povinná registrácia (platí pre jazdcov SMF aj AČR) cez formulár najneskôr do stredy 6. 4. 2022 do 23:59 hod! Pri prihlásení na mieste bude účtovaná suma 120 €!
Formulár: https://docs.google.com/forms/d/1dKmQVnkpB89oRap_eMUEDFofXydbnEwBz2ig-VJ8-h4/viewform?edit_requested=true

– Vo formulári jazdec zvolí, či je licencovaný alebo nie a vyberie si skupinu podľa časov dosahovaných na SLOVAKIA RINGU.

V prípade otázok kontaktujte RACE OFFICE na:
+421 917 544 227
raceoffice@slovakiaring.sk

2 komentárov k článku “Zajazdi si zadarmo na SLOVAKIA RINGU s licenciou SMF!

    1. Pokiaľ myslíte jazdenie pre verejnosť, tak áno, bude možné jazdiť za v článku uvedenú sumu 120 €. Ak myslíte, že chcete sledovať jazdenie z tribúny, tak nejde o žiadne pretekové jazdenie, len o testy. Odporúčam Vám vybrať si termíny pretekov tu: https://www.roadracing.sk/kalendar-podujati/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *