Vrchol motocyklovej sezóny na Slovakia Ringu je predo dvermi

Richard Karnok

Vážení športoví priatelia, chceli by sme vás informovať, že záverečné podujatie Alpe Adrie a IMRC v sezóne 2014 sa uskutoční v sobotu a nedeľu, 12.- 14. 09. 2014 na okruhu Slovakia Ring v Orechovej Potôni.

Podujatie štartuje v sobotu tréningami od 8:40 hod, pokračuje kvalifikáciami od 13:30 hod a pretekmi od 15:20 hod. Nedeľný program začína tréningami od 9:00 hod, pokračuje kvalifikáciami o 13:40 hod a pretekmi o 14:40 hod. Obidva dni podujatia IMRC končia približne o 19:00 hod. Detailný harmonogram obidvoch dní nájdete na konci článku.

Cena vstupného zostáva na úrovni minulého roka, a teda deti do 15 rokov majú vstup zdarma. Počas podujatia bude pre Vás k dispozícii tribúna „A“ a prírodná tribúna „D“. Práve tribúna „D“ je známa svojou atraktivitou, pretože z nej vidno množstvo pretekárskej akcie a pretekárskeho umenia. Úsek pred tribúnou „D“ je naozaj akčnou lahôdkou pre diváka. Tí z Vás, ktorí sa rozhodnú sledovať preteky z tribúny „D“, majú možnosť zakúpiť si vstupenky v cene 3 Eur / os, ako aj odparkovať svoje vozidlá, pohodlne, pri tribúne.

Pre Váš komfort sme pre Vás pripravili aj predajné miesto so základným sortimentom nealkoholických nápojov. Širší sortiment nealkoholických nápojov a teplého občerstvenia Vám bude k dispozícii v reštaurácii pri hlavnom vstupe do areálu. Návštevníci, ktorí sa rozhodnú zakúpiť si vstupenky na tribúnu „A“ v cene 5 Eur / os, tak môžu urobiť v hlavnej pokladni pri vstupe do areálu. Ako bonus máte v tejto vstupenke zahrnutý aj vstup do paddocku. Sólo vstupenka do paddocku je spoplatnená sumou 3 Eur / os a je možné si ju zakúpiť v hlavnej pokladni pri vstupe do areálu.

Dopravné spojenie s okruhom Slovakia Ring v Orechovej Potôni je veľmi pohodlné. K dispozícii je vlakové spojenie Regio-Jet so zástavkou v Orechovej Potôni, ako aj autobusové spojenie prímestskej dopravy (www.cp.sk ). Motoristi sa dostanú do Orechovej Potône po štátnej ceste č. 572.

GPS súradnice:
48° 3’14.00″ S
17° 34’14.87″ V

Viac informácií o okruhu a jeho službách, nájdete na www.slovakiaring.sk.

Tešíme sa na Vás
Slovakia Racing Team

Časový harmonogram 12.-14.9.2014

Štartová listina Alpe Adria Championship

Štartová listina IMRC

Letecké zábery na areál s rozmiestnením tribún nájdete v spodnej časti tejto sekcie.

slovakia-racing-letecky-pohlad