Video: Peter Baláž – Život na plný plyn

Richard Karnok 1

Práve pred rokom vznikol dokument o motocyklovej legende Petrovi Balážovi.

Vytvoriť dokument o Petrovi bolo mojou túžbou niekoľko rokov a som rád, že sa to nakoniec podarilo. Veľkú zásluhu na tom má samotný Peter Baláž, ktorý nám poskytol nielen svoj čas, ale aj bohatý archív, a takisto kameraman, strihač, a z veľkej časti aj tvorca myšlienky scenára, Braňo Schmogrovits, ktorý sa nechal strhnúť nápadom vytvoriť tento dokument a urobil z neho umelecké dielo. Dokument mal medzi fanúšikmi veľký ohlas, stovky len pozitívnych reakcií boli tou najlepšou odmenou za to množstvo hodín strávených pri jeho tvorbe. Verím, že si dokument radi pozriete opäť a vám, ktorí ste ho ešte nevideli, snáď urobí radosť ako aj nám pri jeho vzniku.

Richard Karnok

(Pre čo najvyššiu kvalitu môžete nastaviť sledovanie v kvalite HD. Po spustení videa sa vpravo pod videom objaví symbol ozubeného kolieska, na ktorý keď kliknete, môžete nastaviť kvalitu. Pre použitie HD je potrebné rýchlejšie internetové pripojenie)

Jeden komentár k článku “Video: Peter Baláž – Život na plný plyn

  1. Ríšo, moc se mi to líbí. Je to super a Peterko, jak mu říkáme je super kluk. Kdykoliv za ním přijdu v Hořicích, tak je pořád stejně skromný a příjemný chalan. Díky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.