V Hlohovci sa stretli členovia a hostia Motoclubu Baláž

Richard Karnok

Dňa 30. januára 2015 sa v Hlohovci, v priestoroch reštaurácie Jašter, konalo valné zhromaždenie MOTOCLUBU BALÁŽ. Bohužiaľ počasie nám neprialo, vonku sa čerti ženili a na cestách bola snehová kalamita, čo spôsobilo, že nie všetkým sa podarilo dostaviť. Valné zhromaždenie klubu bolo zároveň narodeninovou oslavou Miloša Baláža, ktorý sa práve v tento deň dožil 46 rokov.

DSCN9999 Začali sme s oneskorením, ale ten kto prišiel určite neobanoval, keďže na mieste vládla skvelá atmosféra. Po predstavení hlavne nových členov, prišlo na rad vyhodnotenie uplynulej sezóny ako aj vízie na rok 2015. Miloš Baláž spolu s čestným členom Petrom Šurinom, promotérom pretekov Majstrovstiev Európy, Alpe Adria, IMRC a Fun Cup spoločne predstavili nadchádzajúci ročník. Krátky prejav mal aj ďalší čestný člen Peter Baláž, ktorý skonštatoval aké náročné je dnes presadiť sa v motocyklovom športe. Miloš Baláž poďakoval všetkým jazdcom, členom, aj čestným členom a zároveň odmenil jazdcov vázami, členov pamätnými plaketami a ako bonus dostal každý šálku s logom motoklubu.

Nakoľko počasie obmedzilo aj leteckú dopravu, s oneskorením, ale predsa prišiel aj ďalší čestný člen Luigi Favaratto, prezident Alpe Adria, ktorý si napriek nabitému programu našiel na nás čas. Povzbudiť prišiel aj Jaroslav Černý a členovia Vápenka Racing Teamu, pri ktorých nie je núdza o dobrú zábavu, ktorá nasledovala… Výborný katering reštaurácie Jašter, doplnili dve chutné torty s logom MOTOCLUB BALÁŽ

Na záver chceme poďakovať všetkým, ktorí sa dostavili aj napriek nepriaznivému počasiu, ako aj tým ktorí boli donútení sa vrátiť na pol ceste a prišli tak o neopakovateľnú atmosféru.

Motoclub Baláž