Totálny úspech Motovia moto clubu na Slovakia Ringu

Richard Karnok

Všetky tri miesta na stupňoch víťazov po pretekoch triedy  SP v hodnotení Majstrovstiev Slovenska na Slovakia Ringu obsadila na prvom podujatí seriálu IMRC trojica jazdcov tímu Motovia moto club, Jozef Oravský, Peter Rauch a Jaroslav Čech. Nečudo, že manažér tímu Peter Bellás doslova žiari spokojnosťou.

Peter Bellás, manažér Motovia moto clubu:

„Som milo prekvapený a zároveň som rád, že nová sezóna začala vo veľkom štýle. Ja a moji kolegovia sa na prvé preteky nesmierne tešili. Momentálne neviem odhadnúť budúcnosť, ale v tejto sezóne sme sa rozrástli o jedného člena. Pre rok 2014 teda za Motovia Racing team štartuje: Peter Rauch, Jaro Čech a trojku dopĺňa Dodo Oravský, ktorý je toho času u nás na hosťovaní.
Aj v samotných pretekoch títo tímoví jazdci potvrdili, že patria medzi slovenskú špičku. Až doma, po obhliadke nafotených materiálov, som si plne uvedomil, aké výsledky chalani dosiahli.Prvé tri miesta z jedného tímu, to sa skutočne často nevidí.
Nedá mi nespomenúť, že k dobrej (konkurenčnej) nálade všetkých prítomných pod jedným stanom prispela prítomnosť Igora Marinicu i Miška Puškára sen. Igor okúsil triedu 2 -taktov a Michal znovu a neustále skúša to, čo doma “upečie”.
Je potrebné taktiež poďakovať celému organizačnému štábu Slovakia Ring za prípravu a zorganizovanie kvalitného športového podujatia.
Všetkým v tíme prajem pevné zdravie – už teraz sa nevieme dočkať podniku na Panonia Ring v susednom Maďarsku.
Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli úspešne naštartovať sezónu 2014.“

Tlačová správa Motovia moto clubu
Foto: Martin Babják