Tím VM Racing prerušil pretekárske aktivity

Richard Karnok 4

Slovenský motocyklový tím VM Racing z Rimavskej Soboty sa nezúčastní nadchádzajúcej pretekárskej sezóny, pričom dôvodom je nedostatok finančných prostriedkov na pokrytie jeho účasti.

Túto smutnú správu nám dnes oznámil pretekár tímu František Vetrák: „Je nám to ľúto, ale ani ja a ani Heňo Megela tento rok nebudeme štartovať. Vypadol nám totiž dôležitý sponzor, bez ktorého nedokážeme našu účasť na pretekoch zabezpečiť,“ vraví dvojnásobný vicemajster Slovenska v triede Superbike. „Našou úlohou bude tento rok pripraviť sa na sezónu 2013 a ja verím, že sa nám podarí. Určite nekončíme definitívne, ale pokračovať v súčasnosti jednoducho nejde.“
Neúčasť Vetráka a Megelu bude citeľným ochudobnením pre náš ale aj alpsko-jadranský šampionát, preto tímu VM Racing držíme palce, aby sme sa s ním mohli na pretekárskych podujatiach o rok stretávať zase.

 

4 komentárov k článku “Tím VM Racing prerušil pretekárske aktivity

  1. Chalani dík kto je v tomto športe vie ako to je ale v dnešnej situácii sa to už fakt nedá ťahať. Dúfam že sa situácia zlepší a o rok sa stretneme na okruhoch.

  2. Chlapci aj my to máme na kahánku ale s odretými ušami a na suchých rožkoch celá rodina, a sponzorov ani s dynamitom nepresvedčíš.Však to určite poznáte.
    Ale asi ani Tomáš nepojde. Tiež nemáme tolko „času“ ako aj Vy.
    Ale všetkých Vás pozdravujeme všetci a držte sa. Ivan, Lukáš, Tomáš Jasenskí a Lorenzo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *