Tím FUGU Racing zahájil sezónu na motokárach

Richard Karnok

Nový tím FUGU Racing sa po prvýkrát a hneď úspešne na pretekárskych okruhoch predstavil na záver vlaňajšej sezóny pri Cene Slovenska na Slovakia Ringu.

Trojica pretekárov v zložení Eduard Werner, Peter Báš a Michal Ronec sa prvý raz v tomto roku stretla cez víkend v bratislavskej Kart One Aréne, aby si v dobrej nálade na motokárach rozhýbali po zimnej prestávke stuhnuté telá. To bolo dôležité pred nadchádzajúcim testom v Španielsku, ktoré ich čaká už o niekoľko dní.

Edo:
Motokáry mám rád (keď raz skončím s motorkami chcem si vyskúšať pravú pretekársku), a celkom ma potešila správa že si s FUGU tímom pôjdeme zajazdiť do haly. Cez zimu chodíme s kamarátmi vždy aspoň raz do podobnej haly v Piešťanoch a v podobnej „lunaparkovej“ motokáre som už tento rok sedel. V Bratislave sú motokáry trošku výkonnejšie takže sa s nimi aj lepšie jazdí. Spolu s tímom, partnermi a mojou priateľkou sme sa veľmi dobre zabavili. Na konci sme si dali malé preteky, trošku sme sa aj poťukali a Michal s Petrom si zajazdili na Minibajku. Ďakujem tímu za peknú nedeľu, jazdenie a už sa teším na motorkovú sezónu.

Peter:
Po pár mesiacoch som sa opäť dostal do motošportu a veľmi sa mi to páčilo. Motokára je úplne iná ako mašina a bola to zábava a zároveň spoznávanie trate. Vyskúšal som aj minibike, ktorý ma prekvapil výkonom, len som sa nevedel naň poskladať, asi to bolo tesnou kombinézou, alebo sviatkami… Už sa teším na začiatok februára, keď začneme tento rok sezónu trošku skôr ako minulú vo Valencii 😉

Michal:
Tímové otvorenie sezóny sa mi veľmi páčilo, nakoľko sme sa opäť po dlhej dobe stretli všetci od A po Z. Organizácia sa mi páčila, super som si zajazdil, až mi skrsla myšlienka, že keď raz príde ten okamih zavesiť na klinec dvojkolesového tátoša, či nevyskúšam štyri kolesá 😀 Veľmi ma to bavilo a úprimne, ten kto si myslí, že na motokáre nepotrebuje fyzičku, tak sa mýli. Na druhý deň som mal celkom zaujímavú svalovicu 😀 Ďakujem tímu a partnerom za zorganizovanie a teším sa na prvé veľké zimné testovanie už čoskoro vo Valencii.

Zdroj: FUGU Racing 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *