Súťaž: Vyhrajte vstupenky na preteky šampionátu Alpe Adria na Slovakia Ringu!

Richard Karnok

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ – Slovenská motocyklová agentúra Slovakia Racing, ktorá je od roku 2014 organizátorom medzinárodného seriálu Alpe Adria Road Racing Championship, pozýva motocyklových priaznivcov na rozhodujúce preteky šampionátu, ktoré sa uskutočnia 24. a 25. septembra na Slovakia Ringu.

Desať výhercov získa po dve vstupenky

Desiati šťastlivci, ktorí správne odpovedajú na súťažnú otázku a budú vylosovaní, získajú po dve vstupenky na jeden deň pretekárskeho víkendu (podľa vlastného výberu).

Príďte si užiť skvelé súboje pretekárov ako Lukáš Pešek, Jaroslav Černý, Michal Prášek, Tomáš Svitok a mnohých ďalších, veď na Slovakia Ringu na vás bude čakať 200 pretekárov z pätnástich európskych krajín, ktorým pôjde o rozhodujúce body do konečnej tabuľky! Preteky sa konajú v sobotu aj nedeľu. Viac informácií o podujatí na Slovakia Ringu sa dozviete po kliknutí sem…

Súťažná otázka

V histórii seriálu Alpe Adria sa z celkového víťazstva tešili aj traja slovenskí pretekári. Igor Marinica, Michal Puškár a… kto bol tým tretím?

a) Tomáš Svitok

b) Jaroslav Černý

c) Tomáš Krajčí

Uzávierka súťaže je 10. septembra 2016 o polnoci. Vyberte z ponúkanej trojice jazdcov, vyplňte nasledujúci formulár a čakajte na to, či budete 11. septembra medzi vyžrebovanými výhercami!

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *