Spoločnosť REDOX partnerom Michala Búlika

Richard Karnok

Logo REDOX Slovakia, ktoré už roky poznáme z majstrovstiev sveta cestných motocyklov, budeme v nadchádzajúcej pretekárskej sezóne vídať aj na kapotážach motocyklov i kombinéze nášho 11-ročného pretekára Miška Búlika. Búlik bude aj tento rok jazdiť v španielskom šampionáte triedy Moto4.

Mladý pretekár pri svojej premiére v majstrovstvách Španielska vybojoval celkové desiate miesto a tento rok právom pomýšľa na vyššie priečky. Aj v sezóne 2017 bude rovnako ako vlani jazdcom popredného tímu ETG Racing, no vidieť ho budú mať šancu aj slovenskí fanúšikovia, keďže sa okrem španielskeho šampionátu kvôli čo najväčším možnostiam trénovania predstaví aj na vybraných podujatiach nového seriálu MOTOCh v triede Moto3/125GP, kde aj napriek nízkemu veku dostal povolenie k štartu, a to práve vďaka výborným výsledkom na medzinárodnej scéne.

„S veľkou radosťou vám oznamujeme začiatok nášho partnerstva so spoločnosťou REDOX, s.r.o. Lučenec,“ píše sa na oficiálnej facebookovej stránke Michala Búlika. „Chceli by sme poďakovať pánovi Romanovi Malčekovi, majiteľovi spoločnosti REDOX s.r.o., za dôveru, ktorú do Miška vlkladá a ktorú sa budeme snažiť opätovať tým najlepším spôsobom, a to čo najlepšími výsledkami. Toto spojenie je pre nás veľkým povzbudením ale i odozvou, že ideme správnou cestou.“

Spoločnosť REDOX, s.r.o. Lučenec je najväčším slovenským dodávateľom komunálnej techniky pre mestá, obce a spoločnosti, ktoré nakladajú s komunálnym a separovaným odpadom, pričom hlavný dôraz spoločnosť venuje komplexným dodávkam techniky pre zber, triedenie, zhodnotenie a zneškodnenie komunálnych odpadov.

Spoločnosť Redox ale môžete poznať i z prostredia majstrovstiev sveta triedy Moto3, kde je dlhoročným partnerom úspešného českého reprezentanta, Jakuba Kornfeila.

Zdroj: facebook page Michala Búlika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *