Špičkové slnečné okuliare HAWKERS poznajú aj motocykloví pretekári

Richard Karnok

Nemáte ešte vianočný darček pre vašich blízkych, alebo chcete potešiť seba, no neviete čím? Čo by ste povedali na coolové slnečné okuliare značky HAWKERS, ktoré používajú aj motocykloví pretekári!

Ondřej Ježek aj Tomáš Bučenec
Aj v našich končinách sú jazdci, ktorí si pochvaľujú kvality a nezameniteľný imidž okuliarov značky HAWKERS, keď popredný pretekár Svetového pohára triedy Superstock 1000 Ondřej Ježek, ktorý bude aj v roku 2015 továrenským jazdcom značky Ducati a špičkový slovenský motokrosár Tomáš Bučenec nosia práve okuliare HAWKERS od BRYLESHOP.SK. Hneď teraz, z pohodlia svojho domova, si môže tieto okuliare objednať každý z vás na stránke BRYLESHOP.SK.

Viete akú ochranu poskytujú okuliare HAWKERS?
Polarizačné šošovky okuliarov HAWKERS poskytujú ochranu UV400, chránia oči pred škodlivým ultrafialovým žiarením a blokujú oslnenie. Základnou vlastnosťou polarizačného filtra v slnečných okuliaroch je minimalizácia odlesku slnečných lúčov a tým zníženie možného rizika oslnenia. S polarizačnými šošovkami môžete vidieť jasnejšie a Vaše oči sú chránené pred škodlivým žiarením.