Španielske testovanie so Slovakia Racingom

Richard Karnok

Vážení jazdci, pred mesiacom sme Vás informovali o možnosti zimného jazdenia v Španielsku, ktoré agentúra Slovakia Racing pripravuje v spolupráci s nemeckou agentúrou Bike Promotion. Dnes vám k tomu prinášame ďalšie aktuálne informácie.

OKRUHY ALMERIA A CARTAGENA

Pripomíname Vám, že spomenuté zimné testovanie sa bude konať na španielskych okruhoch Almeria a Cartagena a jazdci, ktorí sa rozhodnú stráviť s nami niekoľko dní v teple, budú mať zabezpečený transport motocykla a jeho uskladnenie priamo na mieste. To znamená, že motorky budú v Španielsku a my budeme za nimi lietať v dohodnutých termínoch. V prípade záujmu Vám samozrejme pomôžeme s rezerváciou letenky a ubytovania.

UZÁVIERKA JE 14. 12.

Tí z vás, ktorí chcete s nami do Španielska cestovať, napíšte nám prosím do nedele 14. decembra na e-mail galandova@slovakiaracing.sk, kde je potrebné uviesť:

  • meno a priezvisko,
  • telefonický a e-mailový kontakt,
  • kubatúru Vášho motocykla

Hneď po uzávierke Vás budeme individuálne kontaktovať so všetkými potrebnými informáciami, ktoré budete potrebovať vedieť.

TERMÍNY

Kalendár a výšku štartovného stiahnete tu, pričom sa nás týkajú termíny po Novom roku a zvoz motocyklov teda prebehne v januári. O všetkých podrobnostiach Vás budeme informovať po Vašej registrácii individuálne.

Tak sa poďte s nami zohriať a naštartovať motory. Aj v zime od nás môžete očakávať stopercentný servis, presne tak, ako ste zvyknutí.

Slovakia Racing

Slovakia Racing spol. s.r.o.
Vyšehradská 4, Bratislava 851 06
Poštová adresa: ul. Svornosti 43, Bratislava 821 06
e-mail: info@slovakiaracing.sk
kontakt:+421 918 736 557