22 komentárov k článku “Zvláštne ustanovenia – Slovenský pohár 19.-20. 4.

 1. Zdravím, zajímá mě třída veterán, mám moto do 600, jsem z Čech a nemám českou ani slovenskou licenci.

  1. No určite potrebuješ licenciu SMF a podla zvlaštnych ustanoveni sa trieda veteran pojde s litrami. Trieda veteran je bez rozdielu kubatur to znamena šestky aj litre do hromady (SSP 600, SST 1000, SBK) aspom tak to chapem ja ak to tak nie je tak ma niekto opravte.

   1. Áno, je to tak. Teraz som sa na to pýtal a samého ma to prekvapilo, nevedel som o tom. Inak licenciu, tak ako píšeš, samozrejme treba mať.

 2. Môžem sa opýtať ako to teraz vlastne je ? predtým písali že licenciu môžeme získať aj na zahájení sezóny 7-8.4 a tu už chcú aby sme sa na preteky zaregistrovali do 31.3 …. a ako sa mam zaregistrovať keď ešte nemám licenciu

  1. Zaregistruješ sa bez ohľadu na to či máš licenciu, alebo nie. Kúpiš si ju potom toho 7.-8.4.

 3. Ešte mi niekto skuste vysvetlit toto čo je v zvlaštnych ustanoveniach:

  „Trieda nad 600 ccm a trieda Veterán (SSP 600, SST 1000, SBK) štartujú spoločne“

  To znamena ze ked niekto na šestke sa rozhodne ist triedu veteran tak pojde s litrami?
  Lebo predtym to tu bolo prezentovane inak ale nejak sa mi to nechce hladat.

   1. Myslim že to bolo v tych zmazanych komentaroch k članku zahajenie sezony..Ak maš možnosť tak to pozri.

 4. zdravim takze podle mne je zmena nebot v zacatku se psalo ze je to jen pro jezdce slovenska a ted podle propozic je to otevreno vsem takze pokud budu mit licenci slovenskou mezinarodni A tak muzu startovat ?

    1. Šestky a litre len B licencia SMF aspon zatial to tak bolo. Ale tu už pomaly človek nevie kdo je kdo.

    2. V triede 125 a 250 môžeš mať aj českú a aj slovenskú A a takisto slovenskú B a jazdíš o body. Je to tak schválené na tento rok. Takže samozrejme môžeš štartovať aj bodovať.

 5. Pozeram že v tom novom časovom plane su zas zmeny oproti tomu zverejnenemu naposledy. Ale to je už asi normalne.Nenormalne by asi bolo keby tam neboli.

   1. Myslím že v tom pôvodnom boli voľné tr. triedy do 250 spojené s triedou 600. Teraz majú SP-čka a teda voľná do 250 samostatné všetky jazdy – takže u mňa spokojnosť !

 6. mam docela dost dulezity dotaz, podle jakych technickych řadu se tyto třidy pojedou ? nikde jsem toto nenasel? konkretne pro 125 sp budou to řady alpe adria ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *