Vapenka Racing Team o treťom podujatí Slovenského pohára

Richard Karnok

V nedeľu 27.05.2012 sa vrátilo tretie podujatie Slovenského pohára na slnkom vyhriaty ,,domáci“ okruh Slovakia ring. Počasie nám prialo, nálada bola výborná, preteky napínavé, čo malo za následok opätovné zlepšenie zajazdených časov všetkých našich jazdcov.

 

V triede nad 600 ccm, po trochu divokom štarte niektorých jazdcov, peknom súboji jazdcov o vedenie v pretekoch, potvrdil svoju formu 2.miestom celkovo a 1. miestom v rámci SP Ladislav ,,LACIKA” Miklánek. Radoslav ,,ŤUŤU” Chmára skončil na peknom 5. mieste a Tomáš ,,MODZEK” Vavro na 7.mieste.

V triede do 600 ccm obsadil 1. miesto celkovo Martin ,,DURĎO” Durďík, no ako pri predchádzajúcich pretekoch v poslednom kole zamieril do depa, nakoľko body do SP by si aj tak nepripísal. No aj tak ho za predvedený výkon treba pasovať za víťaza pretekov. Netreba opomenúť na ďalšieho zástupcu v tejto triede, Juraj ,,SERŽO” Benko dokončil preteky na peknom 8. mieste.

Ďalšie podujatie SP sa presunie znovu k našim južným susedom do Maďarska, na okruh Hungaroring. Držíme palce k dobrému počasiu a umiestneniam na predných pozíciách.

Viac informácií o tíme VRT nájdete na www.vapenkaracingteam.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *