Slovenský pohár počas Alpe Adrie už vo štvrtok a piatok!

Richard Karnok 10

Dôležitá zmena pre účastníkov Slovenského pohára! Oproti pôvodnému plánu, kedy sa mal SP konať na Slovakia Ringu v piatok a v sobotu, je termín o posunutý o jeden deň skôr a pôjde sa už vo štvrtok a piatok (19. a 20. apríla)!

K tejto úprave prišlo z dôvodu preplneného časového harmonogramu, keďže nás v tomto termíne čaká množstvo tried nielen Alpe Adrie. Už vo štvrtok teda na účastníkov Slovenského pohára čakajú voľné tréningy (podľa časového harmonogramu uvedeného nižšie), pričom v rámci triedy do 600 ccm budú trénovať aj jazdci 125 a 250 4T. V piatok potom na pretekárov všetkých troch tried čakajú obe kvalifikácie a preteky.

Časový harmonogram Alpe Adrie na Slovakia Ringu stiahnete kliknutím sem…

10 komentárov k článku “Slovenský pohár počas Alpe Adrie už vo štvrtok a piatok!

    1. No pravdupovediac, Ty by si sa s tou Bimotou a svojou jazdou nestratil ani medzi modernými! Myslím, že niektorí by pozerali!

  1. Ahoj, veterani sa pojdu? A ked pozeram na prgram, tak pojdu v roznych kubaturach – skupinach, aj ked podla informacii mali byt rozdeleni len podla veku?
    Dik, P.

    1. Veteráni pôjdu v rámci tried do 600 a nad 600 a ak ich tam bude aspoň šesť, tak budú aj vyhodnotení. To znamená, že ak máš vek veterána a napríklad vyhráš triedu napr. do 600, tak dostaneš pohár aj za víťazstvo v triede a aj pohár za víťazstvo medzi veteránmi.

  2. a jeste jedna vec prosim ty volne treninky ve čtvrtek to už spada pod to startovne ,nebo to se bude platit zvlašt??

  3. doufam ze to je posledni zmena , co se tyka posunuti terminu ,nebot clovek se porad doprosuje v praci o dovolenou a furt to meni!! 🙁

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *