Registrácia na zahájenie sezóny 7. a 8. 4. je ukončená!

Richard Karnok 15

AKTUALIZOVANÉ 31. 3. – Registrácia na zahájenie motocyklovej sezóny na Slovakia Ringu, ktoré sa bude konať v dňoch 7. a 8. apríla je ukončená. Dôvodom je plný stav.

„Máme plný stav a bezodkladne riešme úhrady na zaslané prihlášky,“ vysvetľuje dôvod ukončenia registrácie športový riaditeľ Slovakia Ringu Ladislav Šnegoň. „Všetci čo sa prihlásili a neposlali úhrady nemajú garantovanú účasť na podujatí. Ak niekto predsa len pošle prihlášku bez úhrady, tak sa ňou nebudeme zaoberať .“

Zoznam prihlásených, od ktorých bola aj prijatá platba budeme postupne aktualizovať tu (stav ku 31. 3.):

 

15 komentárov k článku “Registrácia na zahájenie sezóny 7. a 8. 4. je ukončená!

 1. Kaslime na to, ja som chcel len poukazat na to,ze na zozname zaplatenych su ludia co si to nezaplatili a preco? tak to vedia na SK Ringu!

  1. Ok, takže keď bude pekné počasie a prišlo by tam ľudí oveľa viac ako limit, tak by si možno aj Ty nadával, že to mali nejako inak vymyslieť a teraz musia ísť mnohí domov a zbytočne sa prehnali. Je to tak? Takže niektorým ľuďom sa nezavďačíš nech urobíš čokoľvek.
   A bol dôvod ten o ktorom píšeš, tak by to tak bolo urobené od začiatku a nie až potom, keď už začalo byť prihlásených nad limit.

 2. Ja len dúfam,že bude pekne počasie ked nás už na tu platbu vopred tak naverbovali,inak 160e v … :))

  1. A to akoze na vode sa jazdit neda? Ja myslim že to ma aj vyhodu nežere to gumy ako na suchu a na SK ringu to na vode drži v pohode.

  1. V zozname sú ľudia, ktorí poslali potvrdenie o tom, že zaplatili! Prosím konkrétne menovať, aby som to mohol overiť!
   Tento zoznam mi ide priamo zo Slovakia Ringu. Aký by bol dôvod uvádzať tých, ktorí nezaplatili? Takže prosím mená! Nikto nikoho totiž nechce zavádzať! Aký by bol dôvod?

 3. Kurna ja sem tam nikde na seznamie nevidím a aj zaplatene mam fnuk fnuk fnuk !no dufam že nas zeberou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *