Michal Ronec testoval na Pannonia-ringu

Richard Karnok 9

Pretekár Slovenského pohára v triede do 600 cm3, Michal Ronec z Motoclubu Baláž, absolvoval test na maďarskom Pannoniaringu.

Okrem testovania svojej Yamahy sa Michal pripravoval aj na Slovenský pohár, ktorého jedno z podujatí sa tento rok uskutoční práve aj na Pannonia-ringu.

Michal Ronec:
„Chcel som si zajazdiť aj na inej dráhe ako Slovakia Ring, tak sme zvolili Panonia-ring, ktorý sa mi Pači a je aj perfektný na techniku. Počasie nám prialo, síce trochu fúkal vietor, ale to nebol až taký problém. Na jazdy som šiel takpovediac vo veľmi veľkom očakávaní, pretože minulý rok som tu šiel dve 15-minútové jazdy počas Slovenského pohára a čas 2:29 bol doslova katastrofou. Preto som teraz nevedel čo ma vôbec  čaká. Roman Kudlík z Garo Servisu pripravil motorku perfektne, bolo to cítiť hneď v prvom tréningu, akurát som mal troška problém krotiť tú beštiu, stále mi dvíhalo predné koleso, ale to sa mi postupom času aj zapáčilo. Nakoniec som sa dostal na čas 2:10 a nejaké drobné, pričom sme nasadili už ojazdenú pneumatiku, ktorá na ľavú stranu už riadne šmýkala. S výsledkom som veľmi spokojný, v porovnaní s časmi, ktoré jazdili chalani minulý rok, sa veľmi teším na IMRC na tomto okruhu, ktoré bude 3.-4.augusta.“

9 komentárov k článku “Michal Ronec testoval na Pannonia-ringu

  1. no nic moc cas 2:10 da hociaky invalidny ducodca 😉 este musis vela tahat 😉 aspon 2:05 to uz je slusny cas 😉

    1. Hehe nato ze som tam bol druhy krat slabota 🙂 ale ako povies nabuduce pojdem 2:05, alebo ne radsej 2:04:999 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *