Slovakia Racing spúšťa 5. apríla predpredaj na jednotlivé podujatia Alpe Adria, EC Stock250 a IMRC

Richard Karnok

V utorok 5. apríla spúšťame predpredaj na jednotlivé termíny sezóny 2016 za zvýhodnené ceny. To znamená, že sa už budete môcť zaregistrovať na prvé podujatie seriálov Alpe Adria, EC Stock250 a IMRC, ktoré sa uskutoční v dňoch 13.-15. mája 2016 na Slovakia Ringu. Uzávierka prihlášok za zvýhodnenú cenu bude  14 dní pred začiatkom podujatia, teda 29. apríla o polnoci. Po tomto termíne sa dá registrovať už len za štandardné ceny. V  termíne 14 dní pred začiatkom podujatia musíme mať od Vás okrem prihlášky aj úhradu pripísanú na našom účte.

CENA ŠTARTOVNÉHO

Upozornenie: Po registrácii Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol a do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.

Alpe Adria:
– 125SP/Moto3: Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
– STK600, SSP, STK1000 a SBK: Predpredaj: 320,-€ / Štandardná cena: 360,-€
Registrovať na jednotlivé podujatia Alpe Adria sa môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/alpe-adria-championship/

EC Stock 250:  Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
Registrovať na jednotlivé podujatia EC Stock250 sa môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/fim-european-cup-stock-250/

IMRC:  Predpredaj: 180,-€ / Štandardná cena: 230,-€ (pre jazdcov IMRC je na mieste podujatia možnosť dokúpenia piatkových tréningov v cene 30,-€/1 tréning)
Registrovať na jednotlivé podujatia IMRC sa môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/

INFORMÁCIE K PRENÁJMU BOXOV

Cena boxu na prvé podujatie na Slovakia Ringu je 150,-€ / 1 deň. V prípade rezervácie boxu v prihláške sa Vám k výslednej sume na zaplatenie pripočíta aj záloha za box vo výške 100,-€.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Čoskoro Vás budeme informovať o ďalších novinkách týkajúcich sa Zvláštnych ustanovení, časového harmonogramu a ďalších detailov okolo prvého podujatia.

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

S pozdravom

Slovakia Racing Team

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *