Slovakia Racing pre pretekárov

Richard Karnok

Vážení jazdci, aj tento rok plníme sľuby, ktoré sme Vám dali pred začiatkom pretekárskej sezóny a navyše sa snažíme stále rozširovať naše služby pre Vás, aby ste sa na našich podujatiach cítili čo najlepšie. Veríme, že ste sa už sami mohli presvedčiť o tom, že náš vstup do šampionátu Alpe Adria pozdvihol úroveň seriálu vyššie.

PRIZE MONEY
Do šampionátu Alpe Adria sme vlani vstúpili s niekoľkými bonusmi, ktoré ponúkame o rok dlhšie aj v seriáli IMRC, pričom sme priniesli finančné odmeňovanie úspešných jazdcov po každom podujatí, čo mnohí z Vás už sami pocítili.

WEBOVÁ STRÁNKA SLOVAKIARACING.SK
Internet je dnes najrozšírenejším a zároveň najrýchlejším zdrojom informácií a preto sme aj my našu stránku www.slovakiaracing.sk vytvorili s tým, aby ste na nej vždy a čo najskôr našli všetky najdôležitejšie informácie, výsledky, videá, fotografie, možnosti on-line registrácie a podobne…

ON-LINE VÝSLEDKY A LIVE TIMING
Vieme, aké dôležité sú pre Vašich priaznivcov či partnerov a sponzorov čerstvé informácie priamo z pretekárskych podujatí. Live Timing a on-line aktuálne výsledky sú neoddeliteľnou súčasťou svetových pretekárskych podujatí a my sme sa postarali o to, aby ani naše šampionáty a seriály nezaostávali. Počas každého pretekárskeho víkendu je preto na našej webstránke www.slovakiaracing.sk Live Timing a zverejňovanie aktuálnych výsledkov, ktoré sú tak dostupné pre všetkých kdekoľvek na svete.

TELEVÍZNE REPORTÁŽE A VÝSTUPY V MÉDIÁCH
Uvedomujeme si dôležitú silu médií, či už elektronických, alebo printových. Preto sa naše tlačové správy objavujú po každom podujatí na najdôležitejších motocyklových internetových portáloch, no špeciálnu starostlivosť venujeme aj video reportážam, ktoré zverejňujú nielen naše televízne stanice v rámci spravodajských športových relácií, ale po odvysielaní v televízii ich zverejňujeme na našej stránke www.slovakiaracing.sk, odkiaľ ich potom preberajú aj ďalšie spravodajské portály.

PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE
Tento rok sme pre Vás pripravili možnosť získať mimoriadne kvalitné profesionálne fotografie od špičkového českého fotografa Petra Štolu, ktorý má viac ako desaťročné skúsenosti s fotografovaním svetových šampionátov. Jeho diela môžete získať priamo na pretekárskych podujatiach, no v súčasnosti pripravujeme internetový server, cez ktorý si budete môcť Vaše fotky vybrať a objednať z domu.

SME TU PRE VÁS
Keďže máme radi tento šport a vážime si všetko to, čo preňho robíte Vy pretekári, snažíme sa pre Vás robiť všetko ako najlepšie vieme. Aj preto pristupujeme individuálne ku každej Vašej požiadavke, o čom ste sa už iste mnohí presvedčili. Veríme, že oceňujete aj to, že sa snažíme spríjemniť atmosféru v paddocku napríklad dostupným občerstvením, alebo aj prítomnosťou krásnych dievčat, ktoré k motorkám neodmysliteľne patria.
Aby sme ale mohli stále zvyšovať Váš komfort, potrebujeme poznať Vaše názory a požiadavky. Preto neváhajte a

KONTAKTUJTE NÁS
či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

S pozdravom

Slovakia Racing Team