Slovakia Racing: Informácie k seriálu IMRC Cup

Richard Karnok

Prinášame Vám informácie k seriálu IMRC Cup (International Motorcycle Race Cup).

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Pohárové preteky seriálu IMRC Cup sú súčasťou podujatí medzinárodného šampionátu MOTOCh – Motorcycle Championship. IMRC Cup je seriál určený nielen pre začínajúcich pretekárov, ktorých chcú zažiť atmosféru veľkých motocyklových pretekov, no zároveň si netrúfajú vstúpiť priamo do medzinárodného šampionátu. Je to ideálna príležitosť pre výkonnostný rast pretekárov s možnosťou ďalšieho rozvoja.
– IMRC Cup je navyše seriál s výbornou organizáciou, marketingom a medializáciou a zázemím v paddocku, čím môžu pretekári osloviť aj svojich sponzorov a partnerov.
– IMRC Cup je vypísaný v otvorených triedach -600 a +600 (do 600 a nad 600 ccm), v rámci ktorých jazdci okrem hodnotenia do medzinárodného IMRC Cupu bojujú aj o body do národného „Slovenského pohára CPM“.
Okrem toho, pretekárov z krajiny, ktorá bude mať na pretekoch zastúpenie minimálne troch jazdcov v triede, budeme dekorovať po jednotlivých pretekoch aj celkovo ako Národných víťazov IMRC Cupu. Títo pretekári budú komunikovaní a medializovaní na rovnakej úrovni ako všetci ostatní najúspešnejší jazdci v seriálu IMRC Cup.
Podujatie IMRC Cup je vždy dvojdňové (sobota+nedeľa), pričom pretekári majú možnosť dokúpiť si piatkové tréningové jazdy.

TERMÍNOVÝ KALENDÁR IMRC Cupu

  • 29.-30. 04. Slovakia Ring
  • 20.-21. 05. Pannoniaring
  • 15.-16. 07. Most
  • 12.-13. 08. Hungaroring
  • 07.-08. 10. Slovakia Ring

ZVÝHODNENÉ ŠTARTOVNÉ NA CELÚ SEZÓNU IMRC Cupu 2017

Na novej webstránke organizátorov, motoch.com, bol spustená registrácia na celú pretekársku sezónu za zvýhodnenú cenu. Registrovať sa na celú sezónu za zvýhodnené štartovné môžu pretekári po vytvorení používateľského účtu na webstránke www.motoch.com. Manuál k vytvoreniu účtu stiahnete kliknutím sem…
Zvýhodnený predpredaj na celú sezónu potrvá do 31. marca 2017! V tomto termíne musí byť úhrada pripísaná účte organizátora. Ak sa jazdec zaregistruje, ale do termínu nebude úhrada na účte organizátora, prihláška bude neplatná a bude sa treba registrovať opäť, ale už len priamo pred jednotlivými podujatiami.
Jazdci do 14 rokov majú zľavu 50,-€ na štartovnom na podujatie, čo na celú sezónu predstavuje 250,-€. Pri vyplnení dátumu narodenia v užívateľskom profile sa im suma 50 € automaticky odráta zo štartovného.
Ceny zľavneného celoročného predpredaja IMRC Cup:
Triedy -600 a +600 810,-€
Cena pre jazdcov do 14 rokov v triede -600 je 560,-€
Registrovať sa na celú sezónu za zvýhodnený predpredaj môžu jazdci po vytvorení používateľského konta na webstránke www.motoch.com.
Upozornenie: Po registrácii na celú sezónu jazdcovi príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol. Pri platbe do poznámky treba uviesť svoje celé meno) a v prílohe prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na prvé podujatie, inak ju bude jazdec musieť na mieste vypisovať znova.

ŠTARTOVNÉ NA JEDNOTLIVÉ PODUJATIA IMRC CUPU

– Po uplynutí 31. marca sa pretekári môžu registrovať už len na jednotlivé podujatia.
– Registrovať sa na jednotlivé podujatia budú môcť takisto po vytvorení užívateľského účtu na stránke motoch.com, ale až po skončení celoročného predpredaja.
– Výška štartovného pre všetky triedy zostáva v porovnaní s predchádzajúcim rokom a agentúrou Slovakia Racing vtedy organizovaným seriálom zachovaná. Aj tento rok bude možnosť uhradiť štartovné najneskôr 15 dní pred podujatím so zľavou. V termíne 15 dní pred podujatím musí byť úhrada pripísaná na účte organizátora.
Štartovné dvojdňového podujatia IMRC Cup:
Predpredaj: 180,- €
Štandardná cena: 230,- €
(plus ďalšia trieda: zľava 100,-€ – platí sa na mieste)
Jazdci do 14 rokov majú zľavu 50,-€ na štartovnom. Pri vyplnení dátumu narodenia v užívateľskom profile na stránke motoch.com sa im suma 50 € automaticky odráta zo štartovného.
Uzávierky prihlášok za predpredajovú cenu na jednotlivé termíny budú prebiehať vždy 15 dní pred konkrétnym podujatím.
Na mieste podujatia je možnosť dokúpiť si piatkové tréningové jazdy v cene 30,-€ / 1 tréning.

DRŽITELIA VOUCHEROV NA ZĽAVU NA ŠTARTOVNOM IMRC Cup PRE ROK 2017

Všetci držitelia Voucherov z vlaňajšej sezóny majú nárok na 10% zľavu na štartovnom v seriáli IMRC Cup pre rok 2017 pri predpredaji na celú sezónu.
Zľavu si môžu uplatniť jedine pri predpredaji na celú sezónu! Na jednotlivé podujatia už uplatnenie zľavy nie je možné.
Pretekári si môžu uplatniť túto 10% zľavu uplatniť už na zľavnené celoročné predplatné, čiže ich zľava bude ešte výhodnejšia. V prípade registrácie na celú sezónu držitelia Voucherov kontaktujú organizátora na adrese pecimut@motoch.com alebo na telefónnom čísle +421 918 736 557 a oni im vytvoria presné údaje k zľavnenej platbe, kde bude vo výslednej sume odrátaných aj práve 10%. Jazdci musia v tomto prípade uviesť Váš vygenerovaný variabilný symbol platby.
Zoznam držiteľov Voucherov na 10% zľavu na štartovnom v seriáli IMRC Cup pre rok 2017:
KOVARIK Dušan SMF SVK
BOLEK Jakub PZM POL
LACZKO Mate MAMS HUN
JUSZCZAK Mariusz PZM POL
JADRNY Petr ACCR CZE
OCHOCKI Rafal PZM POL
WACHOWSKI Daniel PZM POL
JAKUBOWSKI Jarek PZM POL
KUBISTA Radek SMF CZE
CECH Zbynek SMF CZE
BUDZYNSKI Jaroslaw PZM POL
KRUCZEK Mariusz SMF POL
DZIKI-SEREDA Rafal PZM POL
MIERZWINSKI Lukasz PZM POL

Text a foto: Richard Karnok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *