Slovakia Racing: Informácie k seriálu IMRC a Czech Cup

Richard Karnok

Prinášame Vám informácie k seriálu IMRC (International Motorcycle Race Cup), ktorý sa tento rok uskutoční ako 4-dielny v nasledujúcich termínoch:

  • 13.-15. 05. Slovakia Ring
  • 03.-05. 06. Pannoniaring
  • 15.-17. 07. Most
  • 23.-25. 09. Slovakia Ring

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

IMRC je seriál dvojdňových pohárových pretekov v otvorených triedach -600 a +600, v rámci ktorých jazdci okrem hodnotenia IMRC bojujú aj o body do národných pohárových seriálov:
– Slovenský pohár
– Czech Cup
– Puchar Polski Rookies
– prípadne iné Cupy
Podujatie IMRC je vždy dvojdňové, pričom pretekári majú možnosť dokúpiť si piatkové tréningové jazdy v cene 30,-€ / 1 tréning.

CZECH CUP
Naša agentúra Slovakia Racing tento rok prevzala úplnú záštitu nad seriálom Czech Cup, ktorý sa v uplynulých rokoch jazdil tiež v rámci IMRC, ale pod názvom Czech Open. Dovoľujeme si preto pozvať českých pretekárov práve do tohto seriálu, ktorý Vám v rámci medzinárodnej konkurencie IMRC ponúkne skvelú príležitosť zajazdiť si a zdokonaliť svoje jazdecké schopnosti.
Českí pretekári, ktorí sa rozhodnú štartovať v IMRC, potrebujú ku štartu buď medzinárodnú licenciu AČR, pričom môžu štartovať aj s národnou, ale v tom prípade musia mať od AČR povolenie ku štartu v zahraničí. Povolenie môže byť celoročné aj na jednotlivé podujatia, ale AČR ich vydá len s platným celoročným poistením. AČR môže jazdcovi spomenuté poistenie priamo vybaviť.

ŠTARTOVNÉ
Štartovné dvojdňového podujatia IMRC:
Predpredaj: 180,- € a
Štandardná cena: 230,- €
Uzávierky prihlášok za predpredajovú cenu na jednotlivé termíny budú prebiehať vždy 14 dní pred konkrétnym podujatím. V ten deň musíme evidovať Vašu prihlášku a aj úhradu na našom účte.
Pozor! Do 31. marca máte možnosť vybaviť celoročné zvýhodnené predplatné za 650,-€! V termíne 31.03.2016 musí byť úhrada pripísaná na našom účte. Ak sa prihlásite, ale do termínu nebude úhrada na našom účte, Vaša prihláška bude neplatná a budete sa musieť registrovať opäť, ale už len priamo pred jednotlivými termínmi.
Registrovať sa do seriálu IMRC (na jednotlivé podujatia aj pre celoročný predpredaj) môžete na adrese: http://www.slovakiaracing.sk/sk/imrc/

LICENCIE
Pre účasť v seriáli IMRC akceptujeme licencie všetkých krajín EU, ktorých federácie sú registrované u FIM Europe. Je potrebné byť držiteľom medzinárodnej licencie typu „A“, alebo národnej licencie typu „B“ (v tomto prípade je potrebné štartovacie povolenie do zahraničia).

ŠPORTOVÉ A TECHNICKÉ PREDPISY
Športové predpisy: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/03/NSP_IMRC_CUP_2016_SK.pdf

Technické predpisy: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/2016/02/AA_TECHNICAL-REGULATIONS_ROAD-RACING_2016.doc.pdf

ČASOVÝ HARMONOGRAM
Predstavujeme Vám predbežný časový harmonogram spoločného podujatia IMRC s Alpe Adriou, ktorý je možné variovať, to čo je uvedené v tomto harmonograme je však nami garantované minimum jazdenia.

Predbežný časový harmonogram stiahnete na tomto odkaze: http://www.slovakiaracing.sk/wp-content/uploads/TT_AAIMRC_2016_V1.pdf

CENY ZA UMIESTNENIA
V krátkom čase Vás budeme informovať aj o cenách pre úspešných pretekárov, ktoré v tomto čase pripravujeme s našimi partnermi.

KONTAKTUJTE NÁS
V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.
Naša webstránka: www.slovakiaracing.sk
Sledujte nás aj na facebooku: https://www.facebook.com/SlovakiaRacing

S pozdravom

Slovakia Racing Team

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *