Roman Kučera hľadá sponzorov

Richard Karnok

Žiadosť o sponzorský príspevok na seriál pretekov v ALPE ADRIA ROAD RACING CHAMPIONSHIP a ADAC.

Čo je ALPE ADRIA ROAD RACING CHAMPIONSHIP?

Je to prestížny šampionát cestných pretekov motocykloch, ktorý je spojený zároveň s medzinárodným seriálom pohára strednej Európy  pod názvom INTERNATIONAL MOTORCYCLE RACE CUP – IMRC. To všetko s poverením Slovenskej motocyklovej federácie – SMF ako aj Európskej motocyklovej federácie – FIM Europe. 

Prečo Vám to vlastne píšem?

Som chlapec, ktorý našiel inú záľubu ako jeho rovesníci, ktorí sa hrajú len PC a Playstation… Zameral som sa skôr na šport v pravom slova zmysle. Som žiakom 8. ročníka ZŠ Podzámska 35, Hlohovec. Do roku 2014 som aktívne hral hádzanú, reprezentoval som aj svoju školu, potom som sa však rozhodol sústrediť výlučne na jazdenie, nakoľko moja vášeň v motorkách začala niesť ovocie v podobe úspešných výsledkov:
– 19.7.2015; účasť na Európskom šampionáte v českom  Moste v triede Stock 250 – 3. miesto (video tu)
– 8. a 9.8.2015; účasť na ME na Hungaroringu v Maďarsku, trieda Stock 250 – 2. miesto (článok tu a video tu)
– 12. a 13.9.2015; ME na Slovakia Ringu, trieda Stock 250, 3. miesto (odkaz na článok tu) V celkovom hodnotení na konci sezóny som sa umiestnil na 3. mieste.

V uplynulej sezóne som sa zúčastnil prestížneho medzinárodného šampionátu Alpe Adria Road Racing Championship, kde sa v spoločných pretekoch tried Moto3 a 125 SP predstavilo 60 pretekárov z desiatich európskych krajín. Ja som sa dokázal umiestniť na celkovom šiestom mieste v silnejšej triede Moto3.

Iste, som si vedomý toho, že je to šport veľmi náročný, najmä čo sa financií týka. Aj to je jeden z dôvodov, prečo som sa obrátil na Vašu spoločnosť a oslovil Vás s touto žiadosťou o sponzorský príspevok, no i  preto, že viem, že Vám nie je ľahostajný rozvoj mladých talentov a taktiež jeho podpora. Momentálne jazdím za Motoclub Baláž, so sídlom v Trnave, ktorý je zároveň aj mojím sponzorom, no nasledujúcu sezónu chcem začať jazdiť už aj prestížny nemecký seriál pretekov ADAC, to už bude finančne veľmi náročné, tak Vás chcem touto cestou osloviť osponzorský príspevok.

Čo Vám za to môžem dať na oplátku ja?

Rôzne formy propagácie, umiestnenie reklamných banerov na každom okruhu v krajinách, kde budem jazdiť, reklamou na viditeľnom mieste, na prilbe a motorke, klubových tričkách, taktiež propagáciou v každom rozhovore  a podobne. Taktiež rátam do toho i Vašu účasť na hociktorom z pretekárskych podujatí, aby ste videli ako to tam funguje (nielen z tribúny ako obyčajný divák) a presvedčili sa, že moja láska k tomuto športu je skutočná a Vaše rozhodnutie  správne 🙂

Ďakujem Vám veľmi za Váš čas, ktorý ste venovali môjmu listu a vopred sa teším na reakciu naň, v prípade záujmu nižšie uvádzam kontakt na zákonného zástupcu.

S pozdravom Roman Kučera

Zákonný zástupca:  mama; Denisa Vojtelová,  +421 905 151 038, e-mail: denisa.vojtelova@gmail.com

Môj facebook profil:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100009494017763, kde nájdete články a videá o mne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *