Rado Dulík sa na Pannonke potrápil

Richard Karnok 1

Pád a technické problémy stáli v ceste Radoslavovi Dulíkovi k zisku väčšieho počtu bodov na štvrtom podujatí seriálu IMRC v tried Superbike, ktoré sa konalo cez víkend na maďarskom Pannoniaringu. Dôležité však je, že z pádu tentoraz pretekár tímu RTL Moto Sport vyviazol bez zranenia a môže sa tak pripravovať na ďalšie podujatie, ktoré sa uskutoční 6. – 8. septembra na Slovakia Ringu.

Radoslav Dulík:
„Víkend na Pannonke neprebehol podľa mojich predstáv, nemám tam veľa najazdené a preto som sa musel do toho dostať. V sobotu som sa rozjazdil a časy na kolo sa zlepšovali. Bolo veľmi teplo a čas 2:01 bol asi maximum z mojej strany. V prvých pretekoch som si veril, štart sa velmi nevydaril, no postupne som sa prepracoval pred súperov jazdiacich predo mnou no v piatom kole, v druhej zákrute po cieľovke, som mal pád – klasika na predne koleso. Nič hrozné, no rozbil som tlačidlo na štartovanie a musel som odstúpiť.
V druhých pretekoch, v nedeľu, ma smola neopustila, uvoľnilo sa mi ľavé riadidlo a skoro som na brzdách padol po motorku. To ma rozhodilo a nemohol som poriadne držať riadidlo pri podraďovaní.
Atmosféra bola super, v boxoch fajn nálada. Dúfajme, že na Slovakia Ringu sa mi bude dariť viac. Chcel by som zablahoželať Lukášovi k víťazstvám v oboch pretekoch a poďakovať všetkým čo mi fandia a pomáhajú. Jožkovi Borbelymu, ktorý sa staral o motorku, Motomaxx, Dunlop, Mirovi Benkovi, Aquabelly Club, Apex, B2B Rent, Garovi, Auto-Live.“

Jeden komentár k článku “Rado Dulík sa na Pannonke potrápil

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *