Preteky v Rijeke: Alpe Adria áno, majstrovstvá Slovenska nie

Richard Karnok

V súvislosti so súčasnou situáciou COVID-19 a zaradením Chorvátska do červenej zóny, ruší športová komisia CPM SMF podujatie M SR CPM, ktorá sa malo uskutočniť v rámci podujatia AAIMC v Grobniku v dňoch 4.-6.9.2020.

Jazdci sa môžu podujatia AAIMC v Chorvátsku zúčastniť, avšak bodovať budú len do seriálu Alpe Adria, nie do seriálu M SR CPM. Po návrate ale jazdci budú musieť byť v karanténe a to minimálne 5 dní a potom absolvovať test na COVID-19 a ak je test negatívny, môžu ukončiť karanténu. Bez testovania môže byť karanténa ukončená až po 10 dňoch. Upozorňujeme, že test na COVID-19, ktorý ponúka organizátor priamo na okruhu (v cene 90 EUR), neoprávňuje na našom území zrušenie karantény.

Pre jazdcov, ktorí sa predsa len chcú AAIMC v Grobniku zúčastniť, zverejňujeme časový harmonogram podujatia a pozývací list, ktorý je potrebný pre prechod hranicami.

Športová komisia CPM SMF podujatie M SR CPM v Grobniku zrušila po dôkladnom zvážení situácie, ktorá je v súčasnosti veľmi komplikovaná. Ďalšie informácie ohľadom kalendára M SR CPM budú zverejnené v čo najkratšom čase.

V prípade, ak ste platili štartovné na AAIMC v Grobniku vopred a podujatia sa nezúčastníte, prosím kontaktujte sekretariát SMF.

Sekretariát SMF

Časový harmonogram podujatia: štvrtok, víkend

Pozývací list

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *